Simi v NYC po třetí

15. srpna 2015 v 0:00 | Niki |  USA- NY- první rok
Minulý týden v pátek za mnou přijela Simi do NYC. Byla jsem mega natěšená, že ji zase uvidím. Předtím než přijela, měla trošku vzrůšo kvůli penězům, jelikož ji někdo vybral celé bankovní konto. Naštěstí banka ji všechny peníze vrátí.


Simi přijela kolem 10 do city. Bus měl trošku zpoždění takže jsem na ni chvilku čekala. Uvítaly jsme se jak jinak než ve velkém. Ona mi dala čepička Happy B-day :) a jednu měla taky na sobě :) Vtipně mě i Simi všichni okolo přali. Pak jsme spolu šly do clubu. Domluvily jsme se na tom, že nepojedeme domů (ztráta času a taky peněz) a pojedeme celou noc nonstop. V 7 jsme si zašly na snídani a potom jsme si daly šlofíka v Central parku, kde nás po 2 hodinách probudila Jazz muzika. Pak jsme si trošku prošly Central a šly na Top of the Rock. Ano, já tam ještě nebyla :D Čekala jsem na Simi ať nemusím utrácet zbytečně penízky 2*. Potom jsme skočily na metro směr Broklynský most, který Simi ještě neviděla. Prošly jsme si ho tentokrát Broklyn--> Manhattan. V půlce jedna slečna prodávala selfie tyčky, tak jsme si je konečně koupily. Měla je za 7 a normálně to v obchodě najdete za 15, tož nekup to :D Pak jsme jak trubičky fotily o sto šest.


Když jsme prošly celý Broklynský most šly jsme směr socha svobody, kde jsme chtěly stihnout západ slunce. Cestou jsme prošly Wall street, kde je ten slavný býk a ještě slavnější jeho koule. Ferry (loď) Na staten Island nám nečekaně ujela a když jsme čekaly na druhou byla už celkem tma, takže jsme to nakonec vzdaly. Domů jsme dorazily kolem půlnoci.
Ranní budíček byl hrozný. Nesnáším vstávat tak brzo o víkendu, ale musely jsme. Měly jsme sraz s holkama u Central parku. Domluvily jsme se na lodičkách, které jsou snad v každém romantickém filmu z NYC. Byl v Plánu ještě Soho, ale vzhledem k tomu že už byly 2 a Simi jel Bus ve 4 tak jsme nešly. Místo toho jsme si skočily na jídlo a potom jsme si už tradičně daly náš závěrečný sprintík. Povím Vám, že tak ofous to ještě nikdy nebylo. Přiběhly jsem 4:02 a pan řidič nám řekl, že máme čas, že nabírají ještě lidi co jedou v 4:30. Kdyby nenabírali tak by samozřejmě ujel. Nooo prostě my to vždycky dáme, Hahaha :))Při loučení jsem věděla, že se spolu dlouho neuvidíme. Snad se poštěstí a Simi najde rodinku na druhý rok, to by všechno změnilo. :))

Snad se Vám článek líbil :))
Mějte se krásně
Niki :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama