Miami

11. srpna 2015 v 13:28 | Niki |  Cestování
Miami-----> Miami beach

Ulalááá tak tu máme další článek :))


(největší dojeb je, když článek máte dopsaný, už ho ukládáte a najednou nejde internet. Po chvilce zjístite, že skoro celý článek chybí, áááááááááááááááá. Takže tedy ještě jednou)

Do Miami respektive do Fort launderdale jsme přiletěli ve středu po 22 hodince. Bylo teplo až až a my se po celém dni nemohly dočkat sprchy a postele. Fort L. je hoďku autem od Miami beach. My vzaly místní dopravu, která trvala 1 a půl na Miami beach. První dojem, když jsme vystoupily z busu byl naprosto úžasný. Cítila jsem se jako u moře. Butiky, obchody, restaurace, palmy no prostě nádhera. Jako za starých časů, haha. Hostel kde jsme byly ubytované byl naprosto supr. Sice nemáte soukromí, ale poznáte lidi z různých koutů světa a ušetříte, navíc jsme měly drinky za polovinu, tož neberte to že..?

Ve čtvrtek jsme to vzaly jen tak zlehka a to pláží. Oceán byl naprosto teplý a na břehu bylo mega moc řas.

Chcete slyšet story..??

Zatím co Simi byla v moři, tak já se smažila na břehu. Asi po 10 minutách ke mě přišel postarší pán s tím jestli si u mě nemůže nechat věci,(tričko, telefon, peněženku, klíče atd.) že si chce na chvilku skočit do vody. Já samozřejmě řekla, že jasný, no problem. Po hodince později už jsme se Simi byly na odchodu směr oběď, když jsme šla řict pánovi, že už odcházíme a že nemá kdo hlídat jeho věci. Moc poděkoval za hlídání věcí a pak se nás zeptal jestli s ním nechceme jít na oběd za to, že jsme mu hlídaly věci, že zná jednu restauraci kam by se chtěl podívat. My souhlasily a tak jsme se vydaly směr restaurace, kde podávali mořské plody. Řeknu Vám, že tolik jídla na jednom stole jsem dlouho neviděla. My vůbec neměly šajnu co co je, takže to za nás obědnal. Taky obědnal ždbán Mojita, které bylo fakt dobré, snad nejlepší co jsem kdy měla. Když jsme to všechno snědli a vypyli tak obědnal další džbán tentokrát broskvového Mojita. To už tak dobré nebylo, ale byla to dobrá možnost zkusit nějaké jiné. No a teď si to dokážete představit, jelikož bylo mega velké horko a sluníčko pálilo o sto šest a já v sobě snad 6 sklenic mojita a plno mořských plodů, které jsem nikdy předtím nejedla jsem se začala trošičku cítit špatně. No nicméně jsem si řekla ok to přejde a šli jsme zpátky na pláž. Já se nachvilku natáhla a zavřela oči. Když Simi přišla z moře tak já šla do moře. Největší chyba!!! Jelikož byly mega velké vlny, tak jsem se trošku nalokala. Bléééééééééé. Jakmile jsme přišly na hotel já valila na záchod, pak si šla lehnout,pak zase záchod a pořád takhle dokolečka.


Ráno jsem se cítila už dobře. Měla jsem mega velký hlad a tak jsem toho snědla více než měla. Anooo ještě větší chyba než předtím. Grrrr. Zatímco Simi a Ceci (Němka co přijela ve čtvrtek večer a taky Ceci s námi byla v Kanadě) šly na pláž, tak já celé dopoledne strávila opět na záchodě a v posteli. Odpo mi bylo už lépe a tak jsme se vydaly kouknout po okolí. S hodou okolností jsme narazily na Ross. Já a ross to je něco. Myslela jsem, že to tam všechno vykoupím. Samozřejmě jsem odcházela s největší taškou. Podvečer jsme šly udělat pár foteček na pláž a večer jsme se vydaly vstříc Miami nočnímu životu.V Sobotu jsme jely na Key west-----> o tom v příštím článku.

V neděli (den odjezdu) jsme to vzaly z lehka. Nejdříve jsme šly na pláž a potom nakoupit pohledy , megnety a taky moje tričko. Kolem druhé Ceci odjížděla a my se Simi šly na drinka. Jakmile jsme našly relativně levné místo a taky jak jsme si obědnaly, tak jsem tak trošku zjistila, že nestíhám. Na účtenku jsme čekaly snad sto let. Pak jsme si daly náš tradiční sprint nejdříve do hostelu pro mé věci a potom taky na bus. Na letiště jsem dojela tak akorát a letadlo stihla. Domů jsem se nakonec dostala kolem 1 ráno. Řeknu Vám, že druhý den to vstávání nebylo vůbec jednoduché.


V Miami se mi celkem líbilo. Kdybych možná půlku času nestrávila na záchodě a pokoji tak by se mi možná líbilo trošku více a byla bych z něho nadšená. Nicméně moje nejoblíběnější místo to není.


To by bylo pro dnešek už všechno
Mějte se krásně :))
Niki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 proste-jen proste-jen | Web | 11. srpna 2015 v 13:40 | Reagovat

Jééééééééé, závidím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama