Hozier

12. srpna 2015 v 1:45 | Niki |  USA- NY- první rok
Anooo viděla jsem Hoziera :))


Poslední červencový den jsem vstala o dost dřív než obvykle. Byl pátek a já si pátky vždycky pospávám min. do 10, jelikož jsem po celém týdnu KO. Nicméně místo ve 4 jsem nakonec vstala v 5 ehm... Možnost posunutí budíku bych vůbec v té aplikaci neměla mít. Byla ještě tma když jsem sedla na kolo směr vlakové nádraží. Ve vlaku jsem se ještě trošku prospala a v půl 7 už jsem byla v city. Tam jsem se potkala s dalšíma holkama a šlo se směr Central park. Proč Central park..? Asi měsíc zpátky mi přišla pozvánka/událost na fb že je tam free(zdarma) koncert na Hoziera. ABC stanice pořádá celé léto zdarma koncerty, na které se můžete jít podívat.

Přišly jsme trošku později, ale moc to nevadilo, jelikož celá show začínala v 8. Poprvé jsem vyděla známou osobnost v Americe. Jupíííííííí. :)) Hozier byl naprosto úžasný. Zahrál tu svoji hitovku Take me to church a pak ještě asi 2 další.

Konečně už vím jak se dělají show, teda aspoň některé. Mezi přestávkami přišel jeden borec na pódium a začal s větou kdo chce být v televizi..?? :D Potom nám říkal jak máme tleskat, kdy máme tleskat, že si máme hrát s míčem co vypustili atd...Celé to byl jednem Velký fake. Když jsem se na to později koukla na youtube tak jsem se nemohla přestat smát. Ono pro lidi co se na to dívají to musí být hezká podívaná (super atmosféra) a určitě polovina lidí co to steduje by si tam přála být či lituje toho, že nešla. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem to viděla z obou pozic- jako divák co se dívá na telku a taky jako divák co tam byl.

Jestli se chcete kouknout tak tady je odkaz na Youtube.

Po Hozierovi jsme si šly sednout na chvilku do Central parku a potom na Broklynský most. Já naprosto miluju Broklynský most ♥(ano vím že to pořád opakuju) mohla bych tam být denně a vůbec by mi to nevadilo. Po Broklynském mostě jsme jely do polské čtvrti v Queensu, protože jsem potřebovala koupit výrobky od Kinder. Tady v Amíkově neprodávají výrobky Kinder v normálním supermarketu, takže musíte hledat místa kde jo. Trošku nám po cestě vyhládlo a tak jsme si zašli na jídlo. Já po mega dlouhé době měla bramborové placky, mňáááám.
Pak jsme se zastavily v jednom parku kde jsme vzaly milión fotek. Ten pohled byl nádherný.
No a pak to začlo... Hon na Kinder čokoládky, hrošíky a hlavně vajíčka. Potřebovala jsem to do pokladu pro dětičky. Oni jsou úplně mega šťastní s Kinder výrobků, nejvíce milují právě vajíčka. Jak na palicu nikde nebyly a tak jsem ještě jela do jednoho obchodu, kde jsem je kupovala minule (jela jsem tam další hodinu metrem) Kinder vajíčka se to tak trošku nemůžou do USA vozit natož prodávat v obchodě.

Po úspěšném nákupu, kde jsem si ještě koupila kofolu a horalku jsem unavená nasedla na metro a jela na vlak. Domů jsem dorazila kolem jedenácté.

Celý víkend jsem pak zůstala doma a jen se tak válela, chodila na bazén a v neděli jsem dokonce šla hrát tenis s HD.

To by bylo k dnešnímu článku všechno.
Mějte se krásně
Niki :)))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Barbora´s news Barbora´s news | Web | 12. srpna 2015 v 11:07 | Reagovat

Sem napišteTakže vlastně takový komparz nemám pravdu? :) komentář

2 Niki Furmankova Niki Furmankova | 13. srpna 2015 v 5:12 | Reagovat

Baruš, nevím jestli jsem pochopila správně, ale wiki říká co říká (nikdy předtím jsem slovo komparz neslyšela) tak bys měla mít pravdu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama