Bye bye New York

26. srpna 2015 v 4:13 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Je tomu přesně týden co jsem nasedla do letadla směr Californie. :) Nemůžu uvěřit tomu jak to všechno tak strasně letí. Ani jsem se pořádně nevzpamatovala a už jsem v mém novém domově na Hawaii. :))

Co se tedy odehrálo poslední dny mého prvního roku v USA..??

Poslední pracovní týden byl takový všelijaký. Děti byly zlatí. Pořád mi říkaly jak je tohle 3poslední den,2 poslední den, předposlední den, poslední den, posledních 5 hodin, poslední hodina, poslední hra, poslední večeře co vařím atd. No prostě celé to bylo takové dost smutné.

V posledním týdnu jsem měla narozeniny, které jsme oslavili v neděli. Ona by byla asi i večeře v den mých narozenin, ale já tak trochu zapoměla, že nějaké mám, když jsem slíbila že doplním jednoho hráče na beach volejbalu. Navíc HD přišel o 2 hodiny později :/ tak to mě trošku hodně naštvalo, ale co se dá dělat. Byl to předposlední den a já už nechtěla nic řešit a taky jsem si chtěla dopracovat poslední týden v klidu. V neděli jsme tedy měli grilovačku, na kterou přišli kamarádi a taky HD babi. Tak mi teda zaspívali a dali dorty (jeden narozeninový a druhý k stastne ceste).


V pátek jsem si zabalila, s tím že už nebudu muset balit o víkendu. Ehm... nevím co jsem si já kráva myslela. Jeden kufr byl težší než měl být.(Nakonec jsem měla 2 velká zavazadla, protože se mi to všechno do jednoho nevlezlo). Takže zase znovu všechno vybalit, přeskládat a zabalit znovu. Balení jsem nakonec přesunula na neděli, když mi scuk s kamarádkou odpadl. K večeru jsem se sešla s Olou (polská au pair, kterou jste mohli vidět na pár fotečkách v poslední době). S touhle holčinou jsem si neskutečně sedla. Máme stejnou povahu a i plno společných věcí jako je třeba láska ke sportu či poznávání nových míst. Co mě nejvíce asi štve je to, že jsme se daly do kontaktu 2 měsíce před odjezdem. Byly jsme spolu ve stejném clustru po celý rok. Ona tedy přijela o týden dříve jak já, ale i tak. Nenaštve to..??

V sobotu jsem s rodinkou jela do city. Šli jsme do Zoo v central parku a potom jsme šli na oběd, kde měli tu nejlepší pizzu co jsem v Americe jedla. Bylo to fajn, takhle strávit poslední den s dětmi i rodiči. potom jsme se rozdělili- oni jeli domů a já se potkávala s kamarádkou, která dělá aupair v Seattlu (znám ji od října, kdy jsme spolu byly v kavárně přátel a taky ve Philly)


Nově přidaná socha na Times Square

V neděli jsem tedy balila a uklízela celý den a k večeru jsme měli něco jako grilovačku. Místo grilování jsme si, ale dělali pizzy.

V pondělí jsem to vzala easy. Jelikož už jsem měla prázdniny, tak jsem hlídat nemusela. Děti odjely s mamkou na pár hodin na pláž a já mezitím pekla dort pro nejstaršího. Měl narozeniny týden po mém odjezdu a já to s ním chtěla oslavit, aby mu to nebylo líto. K večeru jsme měli malou oslavičku. Potom jsem dětem ještě předala dárek na rozloučenou v podobě fotoknihy a taky jsem jim vytvořila video za celý rok co jsme byly spolu a nakonec jsme si s dětmi zahrály Mario Kart. Mario Kart je videohra, kterou jsme spolu hráli pocelý rok. Vlastně to byla první hra, kterou jsme vůbec spolu hrály.

V Úterý jsem pak skočila do banky změnit adresu na mém účtě a pak si ještě naposled hrála s dětmi. Kolem 1 mě HD s dětmi hodil na letiště. Loučení bylo mega smutné. Zatím co malý nevěděl o co jde, tak to starší brečely o sto šest. Já se snažila dělat hrdinku, ale nakonec i mě nějaká ta slza ukápla. (Po celou cestu se děti ke mě tulily, držely mě za ruce a na letišti mě objímaly ještě dalších 20 minut.) Po rozloučení jsem se odbavila, prošla kontrolou a pak jenom čekala na letadlo, které letělo směr California. O cestě jako takové a dovči v Cali se dozvíte v příštím článku ;-))

Mějte se krásně
Niki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama