Události posledních dní

23. července 2015 v 2:25 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Mám toho tolik co bych chtěla napsat, že ani nevím kde začít.

Tento týden mám asi nějaký špatný či co. Ikdyž mám všechny tři děti na 2 a půl hodinky v campu, což je teda úplná pohodička (Při uklízení nemám takové ty tiky kde je malý, nemusím mu říkat, že musíme dolů pro prádlo, nemusím na něho čekat apod.) tak i tak je něco špatně. Už pár dní se podotýkám a dost mě zlobí 2 mega velké afty na spodním rtu. Zkoušela jsem si na to dát tee tree olejček, který mi na to vždycky zabíral, buhužel už nezabírá. Dneska jsem byla v drogerce si koupit nějaké vodičky atd. tak uvidíme jestli to zabere. Bolí to fakt jak čert, k tomu mě ještě začal zlobit zub, takže úplná paráda ://

Naprosto miluju jak Američani parkují. Už pár týdnů si říkám, jak to musím napsat na blog, ale pokaždé na to zapomenu. Každý den jezdím do/ze školního campu s dětmi přes jednu ulici, která je naproti škole. Nechápu jak někdo může zaparkovat na každé straně ulice. Je zázrak, že tam projede jedno auto, ale aby tam projela dvě? To asi néé. Jednou se mi stalo, že jsem byla v takové debilní situaci a musela jsem couvat a parkovat vzájemně. Co na řízení a parkování nemám moc ráda je parkování podélně. Nevím, zda jsou Amíci až tak zdechlí, aby si zajeli na parkoviště, které je hnedka vedle té školy nebo jenom prostě chcou být unikátní a zaparkovat tam, kde parkují. Fakt mi to hlava nebere.

Konečně jsem si zabalila, zabalíkovala a na 3* oblepila izolepou krabice, které posílám domů. Byla to celkem fuška, protože u mě rozhodnout, které tričko si nechat a které poslat domů je celkem oříšek. Na Hawaii můžu mít jenom 23kg a příručák, takže jsem se musela dost dobře rozmyslet co teda zabalit a co ne. Samozdřejmě, že si můžu připlatit další kufr, ale to se mi dělat nechce. Takže krabice, které posílám domů mají 70lbs (32kg) a jsou teda velké jako kráva. Ještě tedy musím balíky odvést na polskou pobočku a je to.


Možná jste si všimli na pár fotkách, že mám občas tričko I ♥ a město. Je to proto, že já jsem strašný debil a maniak na to je sbírat.Někdo sbírá klíčenky, magnetky, známky, podtácky, pohledy atd. a já sbírám tyhle trička. Předtím, než pošlu některé domů (nemůžu brát všechny sebou kvůli váze) tak jsem se tak nějak rozhodla je vyfotit. Mám jich už 10 ♥ a to mi chybí tričko z Marylandu a Virginie. Doma jich mám asik 15 dalších. Vím, že až se jednou vátít domů, tak těhle triček budu mít habaděj, ale co mám dělat když jsem závislá je sbírat..?:D


V neděli jsem byla po dlouhé době v city. Potkala jsem se s pár holkama a spolu jsme šli na Kayak na 55st a 11 av. Je to zadarmo, takže jestli jste poblíž NYC tak určitě běžte. Je to příležitost jak ušetřit penízky a taky zažít další dobrodrůžu.Mějte se krásně :))
Niki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama