Mermaid parade a Mets game

4. července 2015 v 2:44 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

První týden prázdnin je úspěšně za mnou. Jupííí žiju :D Tento týden byl dost náročný vzhledem k tomu, že jsem večer nemohla vůbec spát. Přes den jsem vypadala jako zombii a těšila se až si lehnu. Bohužel, pokaždé co jsem zavřela dveře od pokoje tak jsem byla v tu ránu vzhůru. A když, jsem vylezla z pokoje tak bych usla i za stoje. Vůbec nevím čím to je :/

Před měsícem jsem začala přemýšlet nad tím co budu dělat, abych dětičky zabavila. Nakonec se mi v hlavě udělal megaa obrovský nápad s troškou pomocí od Simi. Polovinu prázdnin budeme s dětmi hledat poklad po celém světě. Každý den pomocí nápovědy musí hádat stát, kde se zrovna nacházíme, potom když ví, kde jsme tak musí najít po domě pirátskou zprávu, která obsahuje seznam co musí za ten den udělat. Když vše splní, druhý den mají další nápovědu atd. Zatím jsme byli v USA, Brazílii, Ekvádoru(který si vzal na starost nejstarší) a nakonec na Antarktidě. Musím říct, že zatím to všechno vychází jak má a dětem se to líbí, za což jsem neskutečně ráda. (Každý den vstávají s tím, že přemýšleli celou noc, kde zrovna budeme)


Před dvěma týdny jsem byla poprvé na Coney Islandu, kde zrovna byla Mermaid parare (průvod lidi co se převlečou do masek na téma moře) Kdyby tam nebylo tolik lidí tak by to bylo mega úžasné. Super atmosféra a fakt jsem si to moc užila, až teda na ty nehorázné tlačenice. Na Coney musím jet aspoň ještě jednou, protože to místo má něco do sebe. Je to na pobřeží, kde jsou různé kolotoče atd.
Minulý týden jsem byla na mojí první basetbalové hře Mets. Úžasná atmosféra, fanoušci povzbuzovali co se dalo. Basetball je podlě mě dobrý sport, když ho hrajete. Když se na něho koukáte, tak je to občas únavné. Sedět 5 hodin na stadiónu je někdy až až.

Za pár hodin jedu na letiště směr Chicago. Ani nevíte jak se nemůžu dočkat toho až sednu do letadla a zažiju nové dobrodružství, uvidím nová místa, poznám nové lidi. Článek napíšu, co nejdříve po příjezdu.

Užijte si krásný víkend :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama