Atlanta

28. července 2015 v 0:00 | Niki |  Cestování
Další stop-----> Atlanta

Atlanta je známá tím, že se zde nachází největší akvárium na světě a taky world of Coca Cola, která zde vznikla.

Kolem 3 hodinky jsme dorazili do Atlanty. Se Simi jsme si to rovnou namířily směr World of Coca Cola. Když jsme tam dorazily, tak jsme si koupily lístky a pak prošly kontrolou, kde nám prohledávali batohy. Jakmile viděly ty naše mega velké krosny tak to rovnou vzdali a pustili nás. Na začátku nás pustili do velké místnosti s různými štítky Coca coly, designem Coca coly z jiných zemí apod. Zde nám taky začali vyprávět o vzniku Coca coly, o pánu co to vynalezl (nevím jméno) a taky se nás ptali odkud všichni pochází. Poté nás pustily do místnosti s velkým plátnem. Po chvilce až se všichni usadili nám pustili video, které bylo plné emocí. Fakt se jim to moc povedlo. Jakmile skončilo video, tak nám otevřeli dveře do světa Cocal coly, ve které bylo plno místností.


Jedna místnost byla o vzniku Coca Coly a o tajných přísadách, druhá o nálepkách Coca coly, třetí byla taková dopisovací- lidé píšou nejlepší zážitky s Coca colou, čtvrtá místnost byla s krátkými videi, páta byla s 5D kino, které bylo naprosto úžasné. Pár místností jsme ani nestihly, jelikož nebyl čas. Naše nejoblíbenější místnost byla taste Coca cola- ochutnej coca colu. Coca cola ve státech vlastní všechny sody. Myšleno tím fanta, sprite, atd... V téhle místnosti jsme mohli ochutnat 101 chutí Coca coly z celého světa. Bylo tam 5 takových "stanicí". Každá byla jeden světadíl, která měla asik 8 sod. Fakt to měli moc hezky udělané.
Po World of Coca Cola jsme šli do parku, který byl poblíž. Tam jsme strávily nějakou dobu a pak šly hledat do centra něco k snědku.


O Atlantě jako takové nemůžu moct co říct, jelikož jsme tam všeho všudy strávily 5 hodin. Někteří lidé říkají, že ten čas co jsme tam byly je tak akorát, že tam prý není nic zajímavého.

Kolem 10 jsme šly na bus, který měl asik hodinu zpoždění. Jediný, kdo z toho zpoždění měl radost jsem byla já se Simi a to proto, že jsme v New Orleans nebyli v 6, ale v 7 hodin ráno. Cesta byla naprosto hrozná. Nejenom, že jsme tam mrzli (klimatizace je někdy peklo), ale navíc k tomu byl předemnou jeden starší chlápek, který si dal sedadlo dolů. Co úplně nejvíce nesnáším je, když si někdo dá sedátko dolů, bez toho aby se mě zeptal. Nooo já myslela, že asik vybuchnu zlostí. Sotva tam mám místo na nohy (měřím 180cm), tak nějaký p***usák si dá sedátko dolů. grrrrrrrr. Ještě, ale víc jsem pukala,když mi na moji otázku zdali si to může dát dolů odpověděl ne. Jako WTF..?? Nooo, celou cestu jsem mu "omylem" kopala do židle a povídala si a smála se se SImi nahlas. Tak snad si to debil užil. Do New Orleans jsme přijeli něco málo po sedmé. O tom, ale zase už přístě.

Mějte se krásně
Niki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama