Víkend u Simi- podruhé

23. června 2015 v 3:04 | Niki |  USA- NY- první rok
Tak opět jsem zavítala do DC, Virginie a konečně taky Marylandu.

Víkend se Simi byl naprosto úžasný a já bych tam mohla být klidně každý víkend. Plán jsme měly naprosto nabitý a čas na nějaký velký relax vůbec nebyl.

V pátek mě Simi vyzvedla na metru kolem 2 a jely jsme k ní domů. S hodou okolností dělala jenom do 3 takže parádička. Na chvilku jsme pokecaly se všemi kdo byl okolo a pak jsme jeli do Ross (obchod, ze kterého je Simi naprosto nadšená). Já ho bohužel nebo možná bohudík?! nemám nikde poblíž. Je to podobné jako Marshall či tj maxx. Mají tam věci, které už nejsou "hity sezóny" a jsou tím pádek za více než poloviční cenu. Michael Kors, Louis vuitton a mnoho dalších známých značek. Takové šaty, boty či kabelky tam můžete koupit i za 75% slevu. Já neodolala a koupila si šaty do Miami a pak takový jeden přehoz. Po nakupování jsme se jely domu připravit na večer, jelikož jsme razily pařit do DC. Večer byl naprosto legendární. Miluju akce, kde po celém večeru a vlastně i tak trošku ránu máte konto stejné jako jste měli na začátku večera. (Jít přes promotéra či se zapsat na list, který má v určitou hodinu zdarma drinky)


V sobotu jsme jely se Simi do Marylandu na National Harbor. Naprosto kouzelné místo. Klid a pohoda vládne městečkem. Nachází se tam kolo (podobné jako v Londýně) a taky je tam pidi pláž, na které je velice zajímavá socha, která je jakoby zahrabaná v písku a trčí z ní jenom nohy, ruce a obličej. Viz obrázky


Trošku jsem si zapózovala :D

Po Marylandu jsme jely do Alexandrie, která se nachází kousek od DC. Opět nádherná atmosféra a ten klid a pohoda, to v NYC moc není. Prošly jsme se a pak jsme se tak trošku vyvalily na mole a bylo nám úplně jedno jestli kolem nás chodí lidi nebo ne.Večer jsme pak měly sraz s kamarádama, které známe z našeho rodného města. No není to sranda..?? XXXX kilometrů od Nového Jičína jsme měli grilovačku v Améru. Kluci jsou tu na Work and travel (Dělají plavčíky). Od Simi bydlí jenom 20 minut autem, fakt paráda. Večer byl naprosto úžasný, až teda na malou spršku na konci.

V neděli jsme pak ráno nakoukly do obřího parku co má Simi kousek a pak jely do George town, kde jsme se prvně natáhly v trávě a zaskypovaly, pak jsme prochodily kousek George town a nakonec jsme vzaly autobus, ve kterém jsme se zakecaly se starším párem co zrovna DC naštěvoval. Jak říká Simi tohle je na USA nejlepší. Jak se lidi začnou bavit o všem možném, i když toho člověka vidí poprvé. Na konci jsme od nich dostaly kontakt, kdyby jsme náhodou navštívili Detroit v Michiganu tak se máme určitě ozvat a oni nás ubytují. No nejsou zlatí..??Když jsme přijely o hodinu! anooo o hodinu dřív na autobus tak mi přišla smska, že bus má zpozdění. Jestli se zajímáte proč se tak divím, tak jestli čtete už můj blog delší dobu tak víte, že se Simi jedeme vždycky na sekundy s cílovým během. Nicméně autobus přijel, až o dvě hodiny později a to ještě lidi co jeli po nás jeli před námi. No prostě s prominutím idioti, nás nechali čekat na další autobus. Do city jsem přijela kolem půl 12 a doma jsem byla kolem 1. Ránoo bylo dost kruté, protože 5 hodin spánku mi prostě nestačí.

Mějte se krásně
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama