Because I am happy...

23. června 2015 v 0:58 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Zrovna včera jsem měla rozepsaný článek, o tom jaký byl skype s Hawaii a taky jak jsem nervózní. Kdo mě zná tak ví, že nervozita je pro mě neznámé slovo. Pamatuju si, když jsem před 2 roky maturovala, tak všichni kolem mě stresovali. Kamarádi z toho, že se nic nenaučili a mamka a další rodinní příslušníci z toho, že jsem naprosto v pohodě, nebo že se obávájí, že nic neumím. Jojo to byly časy. Jsem docela ráda, že už to je za mnou. Já prostě nejsem studijní typ a při slově škola či vysoká se mi dělají vrásky na čele. Asik dřív či později si školu dodělám, ale teď na to nemám ani pomyšlení. Navíc zatím nemám ani ponětí co chci studovat. Teda už jsem na tom poctatně lépe než před 2 lety, kdy jsem neměla ani páru. Teď už aspoň vím, že chci stoprocentně pracovat mezi lidmi (věková hranice mi je jedno).

Nooo teď, ale dost řečí o mém životě a pojďme se dostat k tomu o čem vlastně článek je.

Když jsem zrovna psala článek o tom jaký byl skype s Hawaii, tak mi přišel mail, že by mě chtěli na další rok. Nooooo asi si mou reakci dokážete představit. Skákání do stropu né o 2 metry, ale rovnou 4 metry vysoko, naláda o 100000000 procent lepší a taky jsem se usmívala do monitoru jako měsíček na hnoji.

Rodince jsem napsala ještě pár otázek, na které jsem se tak trošku zapoměla zeptat a taky na kontakt au pairky co tam teďka mají. Chtěla jsem se jenom ujistit jestli jsou opravdu tak pohádkoví jak se zdáli na skypu. Au pair mi napsala jak jsem lucky a taky jak mooc jsou úžasní. Po přečtení jsem neváhala a psala hned Brianovi (HD), že bych moc ráda byla jejich nová au pair a taky, že se na ně moc těším.

Teď už je to i oficiální a 25 srpna letím směr Hawaii- Honolulu.

Tady jenom poslední rodinky co se mi ozvaly od doby Hawaii:

41. Rodina PENNSYLVANIA- Male-13, Female-11, Male-10
42. Rodina MINNESOTA- Female-7, Male-3
43. Rodina VIRGINIA- Female-7, Female-3
44. Rodina NEW YORK- Male-5, Female-3
45. Rodina CONNECTICUT- Female-12, Male-11, Male-8, Male-6
46. Rodina NEW JERSEY- Male-14, Male-13
47. Rodina NEW JERSEY- Female-13, Female-10, Male-10
48. Rodina COLORADO- Female-8, Male-4, Male-4

Fáze matching mi trvala 54 dní a za tu dobu jsem už párkrát přemýšlela, co teda bude když to nevyjde. Udělala jsem si i takový malý plánek v hlavě. Teď ho můžu už s čistým srdcem vymazat a začít snít o tom jaké to bude žít na Havaji.

Jdu se vrhnout na další článek- A to ten slibovaný a pak taky možná o tom jaký byl víkend :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama