Matching+beach volleyball

30. května 2015 v 9:00 | Niki |  USA- NY- první rok
Krásnou sobotu Vám všem,

Tak jsem si říkala, že bych mohla napsat zase pár řádků o tom, jak to jde s hledání nové rodinky. Zatím pořád hledám a myslím, že ještě dlouho budu jelikož nová rodinka je v nedohlednu. V přehledu sice najdete jednu Cali, která se mi ozvala dneska, ale jelikož mamka pracuje z domu a do toho jsou židi tak nevím, nevím.

Rodinky:
Male- Kluk
Female- holka

21. rodina- MARYLAND-Male-6, Female-9
22. rodina- VIRGINIAMale-8, Female-6
23. rodina- MARYLAND Female-11, Male-9
24. rodina- PENNSYLVANIA Female-10, Female-10, Female-8
25. rodina-CALIFORNIA Female-11, Female-7, Male-5
26. rodina- NEW YORK Male-14, Female-12, Female-10
27. rodina-ILLINOISMale-5, Female-3

Popravdě mě zajímá na jakém čísle skončím. Matching může být někdy fakt zdlouhavý. Obdivuju holky co si najdou někoho až po 4 či 5 neli více měsících.
Je tomu rok a něco málo k tomu, kdy jsem hledala rodinu na první rok. V matchingu jsem byla možná tak 4 či 5 dní a match byl na světě. K dnešku jsem už v procesu přesně měsíc.


Minulý týden začla beach volejbalová sezóna na pláži (Jones beach) cca 15 minut ode mě. Moc se mi líbil, první večer až teda na to počasí, které zatím není idealní, ale časem se to má zlepšit. K tomu tento týden ve čtvrtek začala beach volejbalová sezóna na pláži (Cedar beach) cca 30 minut ode mě. Musím říct, že tahle se mi líbí trošku více než ta Jones.

Jsem fakt moc ráda, za tu příležitost si tu zahrát. Sice je to trošku náročnější, jelikož ve středu končíme kolem půl 11 a než dojedu domů a kdesi cosi, tak je půlnoc. Já jsem člověk, který potřebuju minimálně 7 a půl hodinky spátku. Takže si dovedete představit, když vstávám druhý den kolem půl 7 jak asik vypadám. Nicméně oba týmy jsou zatím super a máme více výher než proher což je paráda.

Pár fotek se západem slunce, který je dechberoucí. Já prostě západy a východy slunce naprosto miluju ♥. Vždycky mi to dobije baterky. Miluju jak se obloha může za pár minut změnit k něčemu neuvěřitelnému.

Jones beach

Cedar beach

Za 2 týdny jedu za Simi do DC a jak jinak než už se těším jako malá. Jak tak počítám, tak už mi toho času tadyk moc nezbývá. Chci podniknout ještě pár výletů mimo NY, tak uvidíme jestli se to všechno uskuteční a hlavně jestli na to budou finance. Ono bez financí to nejde. A I když výplata 200 (4800czk) za týden se zdá dost, tak věřte, že to dost není. Ono tady jsou jiné poměry a všechno stojí více. Už vidím jak si v čr kupuju kávu za 160 kč nebo si jezdím každý týden do city za 500 kč či kupuju pití a svačinu za 400kč. Mohla bych takhle pokračovat do nekonečna a i to by bylo málo.

To by bylo asik tak všechno
Mějte se krásně užívejte víkend.
Niki
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama