Jak tak dny plynou

12. května 2015 v 5:26 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Tak jsem si říkala, že bych vás mohla trošku informovat o mém matching a taky jak se vlastně mám.

Za 12 dní se mi už ozvalo 12 rodinek. Celkem to narůstá za což jsem strašně ráda, ale popravdě kdyby se mi ozývaly rodinky jenom z míst kam chci tak by mi to vůbec nevadilo.
Malé shrnutí:

Male- Kluk
Female- holka

5. rodina- Colorado- Female-6, Male-4, Male-1
6. rodina- Pennsylvania- Male-9, Male-7, Female-4
7. rodina- Californie (San Francisco)- Male-10, Male-7 Po přečtení dopisu jsem si řekla, že k nim nechci. Sice jsou z Cali, ale soboty bych pracovala, jsou Indové, takže omezené jídlo v domě apod.

8. rodina- Washington DC- Female-3 Musím přiznat, že tahle se mi líbila. Kdyby byla od jinud tak bych je brala hned. Jenže bohužel nejsou. Od téhle rodinky, už přestávám číst dopisy od rodin, jelikož to občas zamrzí, když se mi líbí.

9. rodina- Maryland-Male-12, Male-11, Female-7
10. rodina- California- San Jose- Male-4 Zatím mi nenapsali, ale po přečtení dopisu se mi nějak extra se nelíbí.
11. rodina- Maryland- Female-13, Male-11, Female-9, Female-9
12. rodina- New York (Bydlí město vedle mě)- Male-14, Female-12, Female-10

Noo tak to by bylo asik k rodinkám.

Dneska mi odjíždí kamarádka němka co bydlela ve stejném městě jako já. Rodinka jí řekla, že opouští program a ona chudák nikoho nenašla. V pátek mi odjela kamarádka ze Slovenska, rematch nedopadl tak jela taky domů. No a v pátek mi odjíždí kamarádka češka. Takže celkem na houby.

V pátek jsem byla na bye bye párty v NYC. Párty se fakt povedla, jelikož jsem domů přijela kolem 7 ráno. Haha. Sobota byla taková relaxační. Rodinka odjela k babičce, takže jsem si užívala to ticho v baráku.

No a v neděli jsme naposled s Šárkou pochodily po city, udělaly pár fotek, potkaly jsme známou osobnost (Haha, voskovou figurínu) a zakončily jsme to v roaftopu s krásným výhledem na Empire State Building.Panorama za dne

Panorama se západem slunce


Kanada už se blíží a já se těším jako malá. Minulý týden jsem si už konečně nahlásila dovču. Takže začátkem července hurááá na toulky po Americe. První jsem si říkala, že bych chtěla Miami s Bahamama, ale zase na druhou stranu nevím jestli tu zůstanu a nebo pojedu domů a tak plánuju spíše procestovat pár států.

To by bylo asik tak všechno. Půlnoc se blíží a já už pomalu zavírám oči. Tak se mějte krásně a zase někdy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama