Matching podruhé

30. dubna 2015 v 23:05 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Tak konečně mi ve středu otevřeli profil. Myslela jsem, že to bude trvat max 2 týdny, ale nakonec ho otevřeli po 3 týdnech od podání papírů. Ohledně mejlu co jsem jim psala posledně mi napsali, že bohužel mi rodiny z east coast bloknout nemůžou, ale že mi tam můžou napsat, že chci na west coast.

K dnešmímu dni už se mi ozvaly 4 rodiny. Ve zkratce:
Male- Kluk
Female- holka

1. rodina : Virginia- Male-10, Male-7, Female-4
2. rodina: New Jersey- Female-12
3. rodina: New York- Male-10, Male-8, Female-8, Male-7, Male-5
4. rodina: Virginia- Female-9, Male-6

Bohužel všechny rodiny jsou z east coast, takže zatím nikdo s kým bych si vyměnila pár mailů. Pro mě je zbytečné si s nimi vůbec začít psát nějak víc, když vím že k nim stejnak nepůjdu.

Jinak moje rodinka, už si našla au pair z Německa. Takže ti už to mají vyřešené ;-).

V sobotu jsem "oslavila" 8. měsíců v USA. Je to fakt mazec. Přijde mi, že ten čas zrychluje a zrychluje a to je jenom dobře. Už se nemůžu dočkat léta ♥. Za necelé 3 týdny už budu se Simčou v Kanadě, Jupííí. Po Kanadě doufám, že už začnu zase více cestovat. Pojedu za Simi, potom chceme do Marylandu, který má od sebe kousek a mě pořád v hlavě vrtá to Chicago, jelikož tam fakt chci. Do toho mám ještě 2 týdny dovolené, které začínám už pomalu plánovat. Je celkem těžké něco vymyslet, jelikož vůbec nevím kde nakonec skončím.

Tak to by bylo asik tak ve zkratce všechno.

Mějte se krásně ;-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama