Co je u mě nového ?

13. dubna 2015 v 20:20 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Dneska mám ještě volno tak jsem si říkala, že bych mohla napsat co se v posledním týdnu událo. V sobotu mi konečně přišly papíry od agentury, na které jsem čekala jako na smilování. Né proto, že bych odsud chtěla nějak rychle vypadnout, ale proto, že bych už chtěla začít vybírat rodiny. Chtěla bych jen do 3 států a ta pravděbodobnost, že se mi někdo odtama ozve není moc vysoká. No papíry sice přišly, ale jenom půlka obsahu. Místo prodloužení a letenky tam byla jenom letenka domů. No kdyby tam bylo jenom prodloužení tak by mi to vůbec nevadilo. No nicméně napsala jsem paní co mi to poslala tak uvidíme co odepíše. Holky co se mnou přijely je dostaly už před týdnem dokonce i před 2 a měly tam papíry o prodloužení. No nevím jestli to dělají všude jinak nebo jen udělali chybu uvidíme.

Tento týden mi napsala Katie (bývalá HM) s nabídkou jestli nechci pracovat v její školce. Že mi pomůže dodělat certifikát, který potřebuju a v září můžu nastoupit. Řeknu Vám, že mi to docela popletlo hlavu. Naprosto nesnáším, přemýšlet o budoucnosti. Co a jak bude, jak se mám rozhodnout, kde mi bude lépe apod. Nesnáším to. Od října jsem skoro každý den přemýšlela jestli tu prodloužím nebo ne a to jsem tu prosím byla ani néé 2 měsíce. Nakonec jsem se rozhodla, že tu chci být a prostě si to tu užiju. No a minulý týden se mé myšlenky daly opět do pohybu. Řeknu Vám, že je to děs přemýšlet nad tím co bude, fakt že jo. No nic jiného, než přemýšlení teď nedělám. Ono to má své pro a proti. Do Londýna bych jela s tím, že budu mít konečně pořádnou práci a taky byh si našla ještě hlídání na odpoledne. Bydlela bych už sama na sebe, možná s volečkem ♥ taky bych se více vídala s mojí bývalou rodinkou a hlavně bych to domů měla blíže.

Ono to zní všechno strašně supr a všichni mí kamarádi mi radí ať to vemu, že tady to na život není. No asi mají pravdu, ale pak tu je takový ten vnitřní pocit, který mi říká ať tu zůstanu. Mým snem je to tu pořádně procestovat a mít vzpomínky na celý život. Neříkám, že se sem už nikdy nepodívám, to určitě Ano, ale už to nebude takové jako teď. Navíc svět je tak velký, že mám pocit že už teď jsem dost pozadu. Haha :D. Kéž bych dostala nějakou práci pro cestovateský časopis či něco podobného. To bych si žila jako v ráji, cestovala, fotila, psala články nebo natáčela a hlavně poznávala nové kultury, jak lidi žijí jinde apod. Pak je tu ještě další varianta a to se stát letuškou. No ono na jednu stranu to zní strašně supr, cestujete máte celkem slušné peníze atd., ale práce jako taková je náročná a fakt obdivuju lidi co to dělají. Haha, třeba jednou, až dám pár kilo dolů tak to zkusím a přihlásím se. Kdo ví, možná to vyjde, možná ne, ale tak za zkoušku nic nedám, ne?

Ani nevíte, jak jsem ráda, že je zima za mnou. Hned mám na svět lepší pohled a jak by řekla Simi se sluníčkem jde všechno lépe ;-). Celkem mě štvalo jak lidi postují fotky s Cali, Miami nebo od jinud. Jak se opolují a já tady chodím zimní bundě a čepce. O víkendu jsme měli naprosto nádherně a dneska to stejné.

V sobotu jsem byla v city, kde jsem navštívila American Museum of Natural History (mé první a poslední, nejsem muzeiní typ) a pak zbytek dne jsme s holkama strávily v Central parku. Central park a Broklyn bridge jsou méé nejoblibenější místa v NYC♥. V neděli jsem se chtěla vydat na kole k pláži, ale nakonec jsem zůstala doma, jelikož jsem skypovala s čížečkem ♥ a s taky mamkou♥. Navíc rodinka jela pryč, tak jsem toho využila a strávila celý den na zahradě v tichosti. Onoo, né že by mi vadili, ale občas potřebujete vypnout a užívat si ten klid.
To by asik tak bylo všechno, co jsem měla na srdci jsem už napsala. Tak mě napadlo jeslti máte něco co byste chtěli vědět o aupair nebo taky o usa. tak se ozvete a ja zkusim napsat nejaky clanek nebo tak. ;-) A na závěr ještě fotka se Simi.

Ze zadu máme ještě naše jména, ale bohužel fotku nemám, tak snad příště ;-)


Mějte se všichni krásně ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janče Janče | 16. dubna 2015 v 10:10 | Reagovat

Ahoj Nikolinko, souhlasím s kamarády jela bych za jistou prací a pak bych podnikala vysněné výlety! A výhoda je,že můžem za tebou doraziti je to přece jen blíž a když budeš mít své tak nemusíme hledat ubytování ne???? Tak přemýšlej a příště i ty jména jasný. Měj se fajn J.

2 Simix Simix | Web | 19. dubna 2015 v 10:48 | Reagovat

Hezký blog :)
Já studuji pedagogickou školu... navíc bych chtěla taky cestovat. :D
Třeba se mi časem podaří dělat také au-pair :)
Já dřív letušku chtěla dělat, ale pak jsme osedlala na to, že chci dělat ve školce. Možná by ta letuška byla lepší ... Musela bych se víc učit jazyky ... a tak... nevím no.
Někdy je třeba vypnout a užívat si klid.. co bych za to někdy dala :)
Ty fotky jsou krásné :)
No mě by dost zajímalo o USA a o au pair :) :3

3 Niki Furmankova Niki Furmankova | 24. dubna 2015 v 5:27 | Reagovat

Děkuji,
Tak to máš super. Taky jsem studovala ped.školu. Občas rodiny přihlíží na to jestli máš i nějaké "lepší" zkušenosti, což předpokládám, že dřív či později budeš mít praxi ve škole či škole, že? Nicméně na letušku nemusíš mít žádnou školu což je na jednu stranu supr. Jazyky dopiluješ v zahraničí třeba při au pair a pak to můžeš zkusit. Přeju ti hodně štěstí. [2]:

4 Niki Furmankova Niki Furmankova | 24. dubna 2015 v 5:28 | Reagovat

Janče, uvidíme co se bude dít. Každopádně dřív či později stejně v tom Londýně skončím ;-)[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama