Shrnutí roku 2014

3. ledna 2015 v 22:53 | Niki |  USA- NY- první rok
Tak abych konečně uzavřela rok 2014, tak jsem se rozhodla napsat poslední článek. Možná to bude trošku delší tak si uvařte čaj či kávu a pohodlně se usaďte!

Takže tedy..

V lednu po prázninách v Česku jsem se přestěhovala k nové rodince do Londýna-Southfields. Tehdy to byla má rodinka č.3. A Ano číslo 3. je mé nejoblíbenější a nejšťastnější. Číslo 3. jsem nosila hrdě na mém dresu po dobu základky i střední. A né nadarmo se říká do třetice všechno nejlepší.

Leden byl náročný měsíc. Musela jsem se opět a znova "zaučit" a poznat lidi kolem, lidi co se mnou žili. V lednu jsem měla zážitek s mými kluky na, který snad nikdy nezapomenu. Byla jsem třetí den u rodinky a už mi dali bejbáč. Kluci na mě nebyli zvyklí a ani na to, že s nimi máma ani táta nejsou večer doma. Tedy v době kdy už měli dávno spát, oba mi trošku více brečeli, že chcou mamku i taťku. Po uspání jednoho druhý řval o sto šest a když jsem uspala toho druhého první se vzbudil a bylo to nanovo. Byl to můj nejhorší bejbáč vůbec. Teď, když si na to vzpomenu si vlastně říkám, že mi to hodně dalo. Já se pořádně otrkala a taky jsem zjistila co na ně platí a taky co ne.V únoru pršelo o sto šest a má nálada byla na bodu mrazu. Rodinku jsem poznávala čím dál tím víc a taky jsem se začala cítit jako doba. V únoru jsem začala chodit do volejbalu a taky poznala mého nejvolečkovatěšího volečka Béďu. Nakonec se Únor stal mým oblíbeným.
Březen za kamna vlezem aneb ještě větší zima a taky více děště. V březnu jsem si začala vyplňovat přihlášku do ameriky a mamka mi pomáhala vyplňovat všechny papíry okolo. Taky jsme s Béďou začaly poznávat Londýn. jeden týden jsme obešly památky v Londýně, druhý jsme si trošku popluli po Temži do Greenwich a ten třetí jsme navštívily jeleny a daňky v Richmond parku.V dubnu jsem byla na pohovoru u coolagent v Londýně. Kdybych začla znova, tak už vím, že první bych si zašla na
pohovor a potom všechny vyřídila. Já totiž blbec jsem to chtěla mít všechno hotové před tím než zajdu na pohovor. Teď už vím, že to byla chyba. Asi 3 týdny jsem čekala než mi zprovozní profil, nejdéle se čekalo na vyhodnocení mého pohovoru a tak tedy čas ubíhal a já byla schválena až v květnu. Mimo to jsem v dubnu byla se Simčou v Cambridge, kde jsme potkaly našeho bývalého spolužáka.

V květnu jsem tedy byla přijata do programu a našla jsem si moji USA rodinku.S Béďou jsme byly v Brightnu na celodenním výletě. Koncem května za mnou přijela na týden mamka. Procestovaly jsme spolu celý Londýn a taky okolí.

Červen byl krásný. S Béďou jsme obuly párkrát kolečkové brusle a projely se Londýnem. Mimo to jsem párkrát pomáhala u Katie ve školce. Byl to pro mě přísun nových zkušeností a taky vědomostí. Krom toho jsme byla s holkama v Thorpe parku.


A je tu červenec. Pro mě celkem smutný měsíc. V půlce července jsem se rozloučila s mojí druhou rodinou, Béďou, kamarády a sbalila si svých pár švestek a odjela zpátky domů. Doma jsem si vyřídila víza do Améru, oblítala všechny doktory a taky jsme si užívala rodinu a kamarády.
V srpnu jsem oslavila mých 21. let. Šťastná to žena, do Ameriky jsem tedy jela už stím, že už můžu pít legálně. Řeknu Vám, že bych asik v 19 či 20 do USA nejela. Tady totiž když nemáte 21 tak jsi ani v blbé hospodě neškrknete. No nicmémě po měsíci válení, občasného nudění a taky úžívání jsem se opět a znovu sbalila a 25.srpna jsem se vydala vstříc novým dobodružstvím za oceán.Září bylo úžasné. Byla jsem konečně v městě svých snů. Znovu jsem se "zaučovala" do režimu rodiny. Seznámila jsem se s pár kamarády a taky jsem každý víkend strávila na Manhatnu. Koncem září jsem navštívila druhý stát Ameriky a to Massachusetts. Kde jsem strávila prodloužený víkend v Bostnu.
Říjen byl takový všelijaký. Pořád jsem byla vyjevená z toho, že jsem v USA. Navštívila jsem kavárnu přátel s Maruškou. Byla jsem u báráku kde, žila Carrie Bradshaw postava ze seriálu Sex ve městě. Zažila jsem si svojí párty v NYC. Navštívila 3 stát Ameriky a to Pennsylvania, kde jsem strávila krásný prodloužený víkend ve Philadelphia. Vyzvedla dýni a taky zažila můj první Halloween.
V listopadu za mnou přijela má Simonka ♥. Chtěla bych napsat, že jsme jenom chodily po památkach a nenakupovaly. Ale opak je pravdou. Plná skříň a prazdná peněženka, nabyla a zbyla po odjezdu Simči. Abych nekecala tak jsme se Simi něco málo obešly a užily si spoustu srandy. Byla jsem moc ráda, že ji tam mám.
U prosince se trošku zastavím, jelikož jsem napsala poslední článek těsně před Vánoci.
Tyhle Vánoce byli pro mě zátím asik nejtěžší za celou dobu. Ony Vánoce nejsou o dárcích, penězích či kolik cukroví jste napekli nebo snědli. Vánoce jsou hlavně svátky, které prožijete s rodinou a kamarády doma u "rodinného krbu". Sice moje rodinka se ke mě chová hezky a Vánoce jsem měla moc pěkné, ale jak se říká doma je doma.

Abych nezapoměla co jsem dostala a jaké dárky jsem nakoupila??
Domů jsem vyrobila několik Vánočních přání. Dětem jsem koupila knížky a hračky. Rodičům jsem vyrobila Vouchery na 2 bejbáče, disney baňku s fotkou dětí a taky jsem jim nechala vyrobit fotku dětí na plátno, které bohužel ještě nedošlo.

Od rodinky jsem dostala tu slavnou ponožku plnou maličkostí, voňavku, pyžamo a peníze. Z domu mi přišly dva mega velké balíky jak od mamky tak i tety. Samozdřejmě jsou asik obě hluché, jelikož jsem jim říkala ať mi nic neposílají a hlavně né sladkosti. Dostala jsem taky pár krásných přániček od rodiny a mojí nejlepší kamarádky. A abych nezapoměla dostala jsem malinký dáreček tak od mé druhé rodiny.

Přes svátky jsem moc nepracovala, spíše teda vůbec. Děti jsem hlídala jeden večer, jelikož rodiče šli do kina. Na silvestra jsem se potkala s novou holčinou a šli jsme se spolu kouknout na ohňostroj k Broklynskému mostu. Nádherný výlet, krásná atmosféra a taky pořádná kosa. Ohňostroj sice nad Manhatnem nebyl, ale za to byl nad sochou svobody. Videa mám na instagramu.


Rok 2014 mi dal hodně do života, asik nejvíce ze všech. Zažila jsem plno zklamání, ztratila pár přátel, ale taky našla pár o kterých vím, že mě nikdy nezklamou či nepotopí. Našla jsem svojí druhou rodinku, se kterou si sice už nepíšu každý den, ale vím že já jsem u nich a oni u mě v ♥ a vždy jsem u nich vítána. Je pravda, že Katie mi říká ať si udělám kurz(školu) do mateřské školky a vrátím se zpátky. No uvídíme. Mám tolik plánů, že ani nevím kdy to všechno stihnu.

Dodatečně vám všem přeji Krásný Nový rok 2015 a ať je ještě lepší než ten minulý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama