Jak na Nový rok tak po celý rok

8. ledna 2015 v 19:27 | Niki |  USA- NY- první rok
Dneska pracuju až od 2, tak jsem si řekla, že nebudu lenošit a taky podpořím jedno mé předsevzetí.
První pracovní týden je téměř za mnou a já si konečně můžu dát nohy nahoru a jen tak relaxovat. Tento týden byl pro mě těžký. To víte skoro po 10 dnech, kdy jsem vstávala jak se mi chtělo (někdy v 9 někdy v11) jsem musela vstávat 6:35!! Kdybych já hrdinka nechodila spát ve 12 či v 1, tak se hezky vyspím a druhý den jsem okouzlující a milá. Nooo joo, ale co mám dělat, když mi spát nejde?

V pondělí jsem si vstala v celé své kráse (no asik si dokážete představit jak jsem vypadala po 5a půl hodinovém spánku) běžela (no spíš jsem se plazila) si uvařit kaféé a začala jsem s mým dalším novoročním předsevzetím. Anoo s dietkou. Jelikož se už ani na sebe do zrcadla nemůžu podívat. Ona Amerika mi nějak vzhledem jídla nevyhovuje. Já se tu prostě a jednoduše nemůžu najít. A když už tak to je jen samá zelenina či ovoce a to si taky myslím, že v tom je xxx cukru.

Krásné pondělní počasíčko

První školní den v roce 2015, byl nad mé očekávání celkem vydařený. Sice dětičkám se do školy nechtělo, dejme si ruku na srdce komu by se chtělo do školy po Vánočních prázdninách?? Před Vánocemi jsem je aspoň motivovala k tomu že už jen 20 dní do Vánoc a Santa je tu a hlavně žádná škola. No a co mám teď říkat? Už jen 341 dní do Vánoc??Haha to asi neprojde :D

Pondělí bylo celkem vydařené, no až tedy na to, že jsem se celý den těšila na to až zapadnu do postele a aspoň si dám na chvilku jedna-dvacet. A onooo velké kulové. Já nevím čím to je, ale jakmile si lehnu do postele tak mi nejde usnout. Usla bych všude v obýváku na zemi, v kuchyni na stole i na schodech jen né v mojem pokoji. Nevím čím to je, že bych tu měla špatné vlny? :D

V úterý nám tu napadl sníh, který ještě stále máme. Teplotní podmínky jsou příšerné. Jeden den -7 druhý -8 a dneska -12 (Kamarádka ze školení má v Bostnu dokonce -17, chudák fakt ji to nezávidím). No nicméně děti odjeli ráno do školy a já se rozhodla postavit s malým sněhuláka a tak trošku si zablbnout ve sněhu. Ono je to celkem dřina, když zjistíte že takový sněhový fanda jako jeho brácha a ségra není. Ale podařilo se, postavili jsme sněhuláka a dokonce se oběvil i jeho úsměv.


Včera jsem si volala s mojí Simonkou. Probíraly jsme naší dovču a tak celkově jsem byla ráda, že jsem jí viděla. Ono je to hezké, tu mít někoho kdo se na Vás jenom tak nevykašle a když Vám není 3* nejlépe vždy podrží. Taky už jen týden a den a uvidím ji v celé její kráse. Fakt se těším jako malá. Chceme si udělat druhé Vánoce a taky výlety po okolí a samozdřejmě nesmí chybět Washington D.C.

No a dneska budu hlídat od 2 do večera tak se těším. Ona změna není někdy špatná. Když děti přijdou ze školy, dělají své úkoly, pak jí večeři a HD je doma. Nejsem ten typ au pairky, že jakmile HP přijdou domů já se zavírám v pokoji a už nekomunikuju. Vždy když na mě staří zaklepou jestli nezahrajeme nějakou hru tak jim vycházím vstříc.

Pořád mi v hlavě šrotuje myšlenka prodloužit či odletět do Evropy. Před Vánocemi jsem nad tím přemýšlela a pořád se to ze dne na den měnilo. Teďka jsem ve stádiu, že zase nevím. Můj sen je to tadyk celé procestovat, zdokonalit si angličtinu a poznávat lidi. Pak si zase říkám, že angličtinu zdokonalovat můžu všude, lidi poznávat můžu taky všude akorát Ameriku jen tak snadno a "levně" neprocestuju. Jela jsem tu s tím, že prodlužovat budu na stoprocent ale v jiném státě, nejlépe Californie. Teď se můj seznam rozrostl o Texas, Floridu, Georgii. No uvidíme jak to nakonec dopadne stále mám čas se rozhodnout.

Na Nový rok jsem si dala pár předsevzetí. Nikdy jsem to nědělala (no respektive dělala, ale vždy to bylo jedině zhubnout :D) Letos jsem to třošku obohatila o méně utrácení a více cestování, psaní více článků, chci znovu začít hrát na kytaru a taky si chci najít nějaký tenisový či volejbalový tým. Tak uvidíme.

Zítra máme pátek, který budu trávit nejspíše v okolí. V sobotu pak pojedu do city a o neděli nemám ani zdání co se bude dít.

Jo a abych nezapoměla. Hecla jsem se a uvařila mé rodince svíčkovou. Děti jsou celkem vybíráví v jídle a tak jsem od toho moc neočekávala. Nicméně holčina, chtěla přidat kendlíky, nejstarší to snědl celkem rychle a rodičům to chutnalo.


Mějte se všichni krásně a já slibuju, že e ozvu brzo :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama