Vánoce jsou už za rohem

24. prosince 2014 v 5:00 | Niki |  USA- NY- první rok
Zdravíčko,

Máme tady večer před Štědrým dnem a já to nějak vůbec neregistruju. Kdyby nebylo "mých" dětiček tak to ani nevím.

Co se odehrálo za dobu od posledního článku? :)(předem se omlouvám, že to je jenom v bodech)

-Viděla jsem Brooklynský most za tmy. Nádhera, nádhera a ještě jednou nádhera. Celkově NYC je krásnější v noci než ve dne.


- I nám se "poštěstilo" a měli jsme první sníh. Děti z toho byly nadšení. Vykládali mi jak během dne napadne ještě tolik sněhu a jak půjdeme "sáňkovat". Bydlím na Long Islandu, takže jen tak na nějakou horu, kopec či kopeček nenarazím.


- Poprvé jsem byla na americkém bowlingu. Proč je před bowlingem americký? V životě jsem neviděla tolik drah vedle sebe. Teda ano viděla v amerických filmech, ale vždycky jsem si říkala, že to jsou jenom filmy. Byl to úžasný zážitek. Určitě tam budu chodit častěji.


- Konečně jsem viděla ten známý stromeček u Rockeffeler centre. Já si ho už jako malá pamatuju z filmu Sám doma v New Yorku. Ta scéna jak tam Kevin stojí u toho velkého stromku a přeje si být na Vánoce s rodinou.


- Před 2 týdny jsem se viděla se Simčou. Sice jenom na chvilku, ale přeci jenom. Přijela tu se svým clustrem. Koukly jsme na sochu svobody, pokecaly jsme a já byla ráda, že ji opět vidím. Nicméně 16. ledna jedu k ní do Washingtnu D.C. na prodloužený víkend., tak se už nemůžu dočkat.


- Začala jsem pomáhat HD s divčím basketbalovým družstvem(pomáhám z vlastní vůle a nemám to placeno). Zatím jsme to měli jenom dvakrát. Doufám, že to půjde všechno dobře a vyhrajeme.:)))

- Co se mi tadyk na Vánocích líbí jsou světýlka na některých bárácích. V noci je to naprostá nádhera. Bohužel tu nejde nahrát video tak přikládám svůj instagram.


- I ke mě se dostala mikulášská nadílka, plná českých dobrot. Noo bylo to stejně rycle fuč jako moje "dieata".


- S dětmi jsem pekla první várku perníčků. Noo zítra pečeme druhou, jelikož už nic nemáme.Tak se docela těším.


No nic v Čr už je Štědrý den. Já musím vyrobit ještě pár kartiček k Vánocům a pak huráá spát.

Tak se mějte se krásně :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama