Simi v NYC

30. listopadu 2014 v 0:46 | Niki |  USA- NY- první rok
Zase pozdě já vím, ale popravdě jsem poslední dobou neměla chuť "napsat" nějaký ten článek.

Takže tedy k slibovanému článku.

Simča do NYC dorazila v sobotu odpoledne. Haha to bych nebyla já, aby mi neujel vlak a nepřišla jsem pozdě. Se Simčou jsme se přivítaly jak jinak než ve velkém stylu. Udělala jsem jí malý transparent WELCOME IN NYC SIMI. Po přivítání jsme si to nemířily směr oběď, jelikož jsme obě umíraly hlady. Já stále nějak nemohla uvěřit, že s kamarádkou ze střední sedím na obedě v mém vysněném NYC. Ještě nedávno jsem měla na hodině angličtiny prezentaci o NYC a snila jsem o tom, že se tam v budoucnu podívám.

Po obědě jsme šli kam jinam než na Times square. Udělaly jsme si pár fotek ze všech stran, nakoukly do M&M´s, Disney obchodu a pak jsme se jen tak procházely uličkami Manhattnu. Došly jsme si na kafčo a pak jsme nastoupily na vlak. Doma jsem nejprve uvařila nějakou tu véču a pak jsme si pustily film a otevřely vínko.


V Něděli jsme tak trošku nakupovaly. Sice jsme měly plán obejít pár památek, ale touha po nakupování v NYC byla silnější. Nicméně jsme stihly aspoň Rockeffeler center a Bryant park. Na obou místech už mají led a bruslí se o sto šest. Jo a abych nezapoměla taky jsme byly v Central Grand station. Nejznámější vlakové nádraží v NYC, kde se natáčelo několik úžasných filmů.


Na pondělí jsem měla bohatý program, který nakonec nějak selhal. Do city jsme se dostaly kolem 11 a namířily si to směr dolní manhattan. Nejprve jsme viděly Flatiron Building. Celkem známa trojúhelníková budova v NYC. Noo a potom jsme narazily na ještě známější Marshalls, kde jsme zase nakupovaly. Potom jsme se šli podívat na barák Carrie Bradshaw (hlavní postava seriálu sex ve městě) a taky na památník dvojčat.


Úterý byl Simčin den odjezdu, takže jsme měly jenom půlku dne. Ráno jsme vyrazily poměrně brzo. Jelikož jsme neměly moc času na další průzkum NYC a taky na nakupování (haha :D), tak jsme se šli kouknout do Central parku. Počasí jsme měli krásné, prošli jsme půlku central parku, daly si kafčo a udělaly kouzelné podzimní fotky. Haha to bysme nebyly my, aby jsme neutíkaly na autobus. My dvě jsme prostě dvojka :D. Naposled jsme na bus utíkaly v Cambridge, kde jsme se krásně ztratily. Pro změnu tadyk jsme si proběhly 40 ulic v rekordním čase. Když jsme doběhly na autobus tak jsme zjistily, že autobus jede až za 45 minut :D. V tu chvíli jsem nevěděla jestli mám brečet a nebo se smát. Simča si tak trošku popletla časy. Nakonec jsme se rozloučily a Simča odjížděla směr Washington DC.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama