Podzimní NYC

30. listopadu 2014 v 15:00 | Niki

Páni toto ale letí. Dnes je poslední listopadový den a zítra už začíná prosinec. Už jenom 24. dní do Vánoc. Jupííííí. Sice já už si Vánoce udělala tento týden, kdy mi konečně došel nový telefon. Můj "staříček" už mi naznačoval celkem delší čas, že už je na odchodu. Tak jsem si řekla, že už je ten pravý čas na to koupit si nový.

Takže co odehrálo za tu dobu co odjela Simča?
Rodinka mi dojela ve středu. Snažila jsem se udělat Welcome dort, ale jaksik se mi nepovedl. No bohužel. Ve čtvrtek, pátek a v sobotu večer jsem pracovala. V něděli jsem pak byla v city.

Týden od 17. prosince se totálně táhnul. Byl to ten nejdelší a nejhorší týden v USA. V pondělí jsem zapoměla vrátit HM lístek na vlak a potom taky na nejmladšího logopedii. Jak se říká den blbec. V úterý mi chytla utěrka, ale naštěstí nic vážného. Ve středu a čtvrtek se díky bohu nic hrozného se nestalo. V sobotu jsem byla s Nikčou(aupair) tady u nás na oběď a v neděli jsme jely do city. Byly jsme v Central parku, kde jsem vyfotila pár foteček Niki pro její babičku. Večer jsem pak šla s Hančou, Carlou a ještě jednou němkou do kina na Mockingjay part 1. Konečně jsem se dočkala. Film byl naprosto úžasný a už se těším na druhý díl. Snad poprvé v životě vím jak to skončí, jelikož je to moje první knížka, kterou jsem přečetla a nebyla to povinná četba na maturitu.


Tento týden jsem dělala jenom do středy, protože ve čtvrtek bylo díkuvzdání. Američani tenhle svátek slaví snad ještě víc než Vánoce. Ráno jsem s rodinkou byla v city na promenádě, která byla krásná. Probíhalo to stylem obří balón, známá osobnost/i, představení- buď orchestr nebo tančení a pořád dokola. Končilo to Santou. Večer jsem jela s rodinkou na večeři k HD ségře. Poprvé jsem měla krocana, který s jejich tradiční omáčkou byl dobrý. Nejvíce jsem si pochutnala na dezertech.V pátek byl Black friday. Den, kde jsou všude nehorázně velké slevy a v obchodech je to šílené. To bych nebyla já abych nenavštívila nějaký ten obchod.

Dneska jedu do city na broklynský most s Hančou, která tam ještě nebyla.

Mějte krásnou neděli a zase někdy :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 2. prosince 2014 v 14:45 | Reagovat

Milá Nikolinko, jen tak dál! Fotečky jsou krásné, a ty nákupy Ti závidím tady je p.d a plno lidí. Tak se měj krásně. J.

2 Niki Furmankova Niki Furmankova | 8. prosince 2014 v 19:32 | Reagovat

Janče, přijeď a půjdeme nakupovat spolu :) ps: pozdrav dětičky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama