Prodloužený víkend v Bostnu

27. září 2014 v 2:54 | Niki |  Cestování
Minulý týden v pátek jsem jela do Bostnu za Péťou (kamarádka z UK- byly jsme spolu v Thorpe parku).Rodiče jí odjeli na víkend pryč tak si mohla někoho pozvat. Já vyjela už v pátek( pracuju po-čt, takže nebyl problém jet v pátek). Do NYC to mám hoďku vlakem a pak další 4 hoďky busem do Bostnu. Jela jsem megabusem za nějakých 51 dolarů tam i zpátky takže supr cena. Do Bostnu jsem přijela před 4 hodinou našla Peťu a jeli jsme k ní domů. Seznámila jsem se s její HF a pak jsme šli na zmrzku z kokosového mléka. Mňamka. K večeru jsme měli naplánovaný menší nákup a pak Hard rock cafe- restaurace. No nicméně plány se mění. Jak jsme nakupovali tak za námi přišla holčina s tím, že za celou dobu co je v Bostnu neslyšela češtinu. Fakt sranda pozvala nás na drink. Později jsem se dozvěděla, že je z Nového Jičína a, že máme společných pár kamarádů. Sranda coo..?? :)) Taková náhoda. No nicméně přišli jsme domů asik v 1 ráno.

V sobotu jsme šli prozkoumat Boston. Peťa mě seznámila s jednou supr au pair Terkou, se kterou jsme šly společně do akvárka. Akvárko bylo úžasné. Sice tam nebyli delfíni, ale vynahradili to tučňáci. Poslední dobou zjišťuju jak si čím dál tím víc zamilovávám tučňáky. Mohla bych se na ně dívat hodiny. Po akvárku jsme měli sraz s Peťou(co se mnou byla na orientation). S hodou okolností za ni přijela Marťa (Parťačka na průzkum NYC). Šli jsme na zmrzku a potom konečně do Hard rock cafe. Večer jsme pak byli doma a spolu s Peťou a Terkou hráli společenskou hru.
Neděle byla krátká. Autobus zpátky do NYC mi jel v 1 a než jsem se vyhrabala z postele a posnídala tak jsem to tak akorát stihla.

Boston jsem si stoprocentně užila. Škoda jen, že to bylo na tak krátkou dobu. Snad se tam ještě někdy podívám.

Mějte se fanfárově. Teď už jdu vážně koukat na film. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama