Měsíc v Amíkově

27. září 2014 v 2:04 | Niki |  USA- NY- první rok
Tak včera to byl přesně měsíc co jsem v USA. Wooow.

Co se za ten měsíc stalo??
Navštívila jsem 3 státy, byla nakupovat, splnila jsem si jeden z mých největších snů a to že jsem byla na broklynském mostě.

Zatím klape všechno tak jak má, až teda na to že moje super kamarádka je v rematch. :/ Fakt mě to neskutečně štve.

Vím jaký je to pocit, odejít od rodiny. Já si v Anglii taky prošla svým a fakt to nikomu nepřeju. Jsem ráda, že taky mám rodinku jakou mám. :))

Včera a dneska měli děti prázdniny. Včera jsem měla všechny 3 na starosti, ale naštěstí nejstarší šel na playdate, mamka pracovala z domu takže malý byl doma a já s prostřední šla do kina na Dolphin tale 2. Haaa jako dobré hlídání koukat na film, který jsem chtěla vidět. Po kině jsem lakovala nehty. Jáááá opravdu jáá. Ne žádný fotbal nebo trampolína, ale lakování nehtů. :D :D Co se to se mnou děje??

Dneska byli všichni doma. Nabídli mi jestli s nimi nechci jet na farmu.Tak jsem souhlasila. Byl to úžasný zážitek jak z amerických filmů. Za chvíli je Halloween, takže dýních tam bylo požehnaně. Všichni se usmívali, a prostě celkově taková pohoda. Mají tu takovou tradici, že jezdí každý rok na farmu a vybírají dýně. Když píšu dýně tak opravdu dýně. To není jenom jedna nebo dvě, ale rovnou 9 dýní různých velikostí. Jak vybírá takové hledání dýní? Popsala bych to asik tak, že je jedno velké pole a všichni hledájí tu správnou. I já si jednu svojí našla. Haa moje první dýně co jsem si našla a potom utrhla. :) Hezký to zážitek.


Potom jsme si dali pečenou kukuřici předtím ještě prošli labyrintem pro děti a jeli domů.
Můj první měsíc bych ohodnotila 9. :)

Mějte se fanfárově. Já jdu dát film a spát. Zítra víkend ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama