hůůůů toto ale letí

22. září 2014 v 4:04 | Niki |  USA- NY- první rok
Já vím pěkně na to tadyk prdím a už zase nějaký ten pátek jsem nenapsala. Nevěřila bych ale vážně na to nemám čas. Takže abych začala pěkně od začátku.

Můj poslední příspěvek byl o orientation, který byl zakončen ve čtvrtek tím, že si mě rodinka vyzvedla přímo na hotelu v jedné velké hale kde nás bylo pár au pair čekajících na rodinky. Přivítání s mojí rodinkou bylo hezký. Vyzvedl mě host dad s dětmi(HM musela být v práci). Po přivítaní jsem se rozloučila s holkama, nabrala kufr a vydala se směr novým dobrodružstvím s mojí novou HF. Cesta byla celkem rychlá. Doma mi ukázali co a jak a potom jsme se vydali na pláž, kterou mám asik 10 minut autem. Jak já moře-oceán a pláže miluju to není možný. Večer jsme pak šli na společnou véču a já poprvé měla hamburger a americké pivo.

Pátek byl ve znamení seznámení se s dětmi. Trošku si s nimi pohrát poznat je.
V sobotu jsem se vydala do New York City s Martou a Giadou(italská au pair). Woooow. Já prostě neměla slov. Ono se to fakt dělo-děje a já jsem v Americe a k tomu na times square. Prostě dreams come true.V neděli jsem si vyspávala a později jsem se šla kouknout po okolí.

První pracovní týden byl celkem záhul. Po "práci" jsem padala přímo na hubu do postele totálně vyšťavená. Strarší děti byli fajn s menším to bylo trošku težší. Je to těžký pořád myslím na mé kluky ušaté. Fakt mi moc chybí, ještě že jsem s Katie v kontaktu a píšeme si zprávy a posíláme fotky navzájem. Taky jsem měla pár lekcí řízení s HD. Mám auto velké jako kráva a to doslova. O víkendu jsem byla opět s Marťou v NYC a konečně jsem byla na broklynském mostě a v cetral parku. Já NYC prostě miluju (hahaha chci vidět co budu říkat za pár týdnů- měsíců).
Druhý týden už jsem se zaběhla do režimu. S řízením problémy nemám, je to o dost jednodušší řídit automat. Děti pořád stejně fajnoví a s malým už to šlo o dost lépe. O víkendu jsem pak byla za Marťou v New Jersey tak trochu nakupovat a v neděli jsme byly v NYC jen tak na procházku kolem řeky Hudson a kafé.Třetí týden už jsem řídila sama. Starší nevozím. Ráno je vyprovázím na autobus, který nám stojí přímo před barákem. Je to supeeeer. Jak z amerických filmech. Mladšího už vozím do školky, kterou má 2,5 hoďky pondělí a středa. Chodíme spolu do parku, knihovny a procházky kolem baráku. Zrovna dneska jsem se vrátila z Bostnu, kde jsem byla za Péťou. Článek bude. :)

Zítra začíná můj 4 pracovní týden a fakt nedokážu uvěřit, že jsem tu už měsíc.Wooooow.

No nic já jdu spát jsem totálně unavená
Mějte se fanfárově a zase někdy :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama