Prázdniny v Česku :))

26. srpna 2014 v 3:52 | Niki
24.8.2014

Tak dneska mi končí moje měsíční prázdniny v Česku a zítra hurá Amerika. Během toho měsíce jsem stihla úřady, doktory, pojišťovnu, zubaře kde jsem byla celkem 6* ano 6* auuu. Snad teď už zubaře neuvidím do té doby než přijedu zpátky. Opravdu bych k zubaři v USA nechtěla, protože to stojí majlant.

První týden jsem byla celkem v šoku. Všichni kolem mluvili česky takže jsem si občas musela dávat pozor na hubu jelikož v Londýně jsem si otevřela hubu a bylo mi jedno o čem je zrovna řeč, protože mi sotva kdo rozuměl. Vůbec se nedivím holkám co přijedou po roce či 2 ze zahraničí a angličtina je pro ně jednodušší na dorozumění. Já sice nějaký přeborník v AJ nejsem (zatím :D), ale ze začátku se mi stávalo , že jsem nevěděla jak to říct v češtině. Za boha jsem si nemohla obědnat kávu v Costě (kde jsem v UK byla pečená vařená), protože jsem prostě nevěděla jak to říct. Občas mi dřív naskakují anglické slovíčka než české. Je to fakt zvláštní pocit.

Pak je taky pro mě neskutečně divné, že kolem mě nejsou mí kluci ušatí. Jak ti mi chybí to není možné. Je to divné jste s nimi 24/7 a najednou kolem vás nejsou. Chybí mi to jak ke mě přišli a objali mě a řekli I love you Niki, I love you Miki. Taky mi neskutečně chybí Katie s Davem to jsou tak bomboví lidi a tak skvělí rodiče. Chybí mi taky moje Béďa, ze kterou jsem si vždyckym pokecala udělala nějaký ten výlet.

Bylo fakt moc hezké vidět rodinu a kamarády a pokecat. Občas mi přišlo jako by se zastavil čas a já si připadala jako bych vůbec nikde nebyla. Za tu dobu jsem stihla i pár výletů. Byla jsem jak na javorníku tak i v Rožnově v zábavném parku. Nějaká ta akcička, oslava, posezeníčko u pivinka nebo volejbálek taky nechyběl. Taky jsem měla "sraz" se třídou ze střední sice to bylo na rychlo ale dorazilo nás asi jenom 5. Čas v Česku jsem si vážně užila, ale kecat nebudu už se těším do Ameriky. Až zažiju nové dobrodružství, seznámím se s novými lidmi apod.Taky jsem doma oslavila moje 21. narozeniny. Dostala jsem krásné dárečky, 3 dorty wooow (tolik jsem jich neměla ani když jsem slavila 20). Taky mi moje Uk rodinka poslala krásný dáreček a kluci mi zaspívali Happy B-day. Oslavila jsem to jen tak trošku. Popravdě na to oslavování moc nejsem když se nejedná o kulatiny. Takže jen nějaké to posezeníčko.


Rozlučkovou párty jsem taky nedělala, protože jsem dělala minulý rok a tohle beru jako prázdniny. Sice jsme s holkami měly sleepover, ale byla to spíše taková akcička. Já to spíše tak oběhala a rozloučila se jednotlivě. Možná pro někoho je to divné a rozlučku to chce, ale fakt se mi do toho nechtělo, leze to do peněz a hlavně do našeho bytečku se víc jak 15 lidí nevleze.


Zrovna sedím v autě a jedu do Prahy a jen tak přemýšlím, že jedno dobrodružství je za mnou a další přede mnou. Fakt se nemůžu dočkat až budu na Times square nebo Broklynském mostě. Když něco chcete tak si za tím jděte i přes to, že doma necháváte rodinu, přátelé atd. Sice pro některé je to sobecké,ale nechci se ve 40 letech ráno probudit a říct si kdybych tenkrát odjela a bla bla bla. Zatím jsem ráda jak žiju svůj život, protože je to jedno velké dobrodružství a to já prostě miluju.

Před 2 lety jsem si ani nedokázala představit že pojedu do USA tak brzy a tak jak se nám předělával byt taky i můj pokoj tak jsem si tam dala tapetu NYC, s tím že jednou tam fakt budu. Je fakt sranda, že před 2 lety jsem plánovala VŠ a studenský život. Hahaha :D

Když máte sny běžte si za nimi ať to stojí co to stojí.

Snad teď už budu mít více času psát častěji.

Mějte se fanfárově a příště už z Ameriky Byeee :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama