Slavíme + týden bez host dad

7. června 2014 v 10:00 | Niki |  Southfields
Hezké ráno všem :) Máme tu konečně sobotu a trochu toho odpočinku. Tento týden byl vcelku náročnější. Host dad v neděli odjel na služební cestu do Qatar (malý stát u Saudské Arábie). Pro mě se vcelku nic nezměnilo až na to že jsem 2 dny pracovala trošku déle, ne protože Dave s náma nebyl, ale protože Katie měla nějaké učení navíc(je učitelka). Popravdě mi to vůbec nevadilo, protože zaprvé odpoledne nemám moc co dělat, za druhé nějaké extra penízky navíc se hodí a za třetí já ty kluky ušatý prostě miluju. Od té doby co přijeli z dovči jsou jak vyměnění. Né, že by mě předtím neměli moc rádi, ale teďka je to takové lepšejší. Už jsme na té správné vlně na 250% ;-).

Ve středu jsme měli nejdelší den spolu vůbec(7am-8pm). Myslím, že jsme si ho pořádně užili. Sice pršelo celý den, ale vymyslela jsem asik zatím nejlepší aktivitu(když prší) za tu dobu co tu jsem. Vyráběli jsme robota. Kluci byli naprsoto nadšeni z myšlenky vyrobit robota. vzala jsem pár kartonů a společně jsme ho nabarvili tempertama. Po sestavění robota bych vám přála vidět ty jejich rozzářené oči, když na něho koukali a pak taky jak ho nadšeně ukazovali mamce.

Po večerech jsme s Katie vždycky pokecaly co a jak a jeden večer byl fakt bombovej. Konečně jsem se odhodlala ji říct o mojí "první rodince", která tak trochu nevyšla. Byla jsem až překvapená, že to podala jak to podala, protože jsem se toho celkem bála říct jak to bylo s mým začátkem tady v UK. No na začátku jsem k nim moc upřímná nebyla, ale to jenom kvůli tomu, že jsem s nima chtěla být. Radši ani nepočítám ty rodinky co mi řekly ne, poté když jsem řekla, že jaksik má první rodinka nevyšla. Taky mi říkala, že už začla hledat novou au pair. Asi bych kecala, kdybych řekla že to se mnou vůbec nic neudělalo. Je to celkem divné a taky smutné tohle téma řešit, protože je mám opravdu ráda, ale vím že je na čase jít. No nicméně líbí se jí jedna holčila z Maďarska tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Co mě, ale opravdu dostalo byla věta, že hledá novou au pair přesně jako já. Respektive hledá mé druhé já. No já se málem rozbulela, když to řekla.

Minulý týden v pátek jsme oslavily Katie narozeniny. Upekla jsem jí dort, který sklidil velký úspěch jak po vzhledové tak i chuťové stránce. Jak by řekli kluci I don´t like it, I love it ;-). Taky dárečky co jsem ji dala ji dostaly. Udělala jsem ji takovou koláž s pár fotkama kluků a mamča mi přivezla nějaké mé výrobky (šperky) z Čr.


Minulý týden v sobotu se konal piknik čechů a slováků v Hyde parku spojený s volejbalem. Ono to na začátku měl být volejbal spojený s piknikem, ale většina lidí seděla. Bylo to celkem dobrý, seznámila jsem se z dalšími lidmi takže celkem fajn. ;-)


V Neděli jsem pak byla s Béďou v Londýně na kolečkových. Každou neděli se tam jezdí přes centrum oxford street, notthinghill a hyde park. Je to fakt dobrá akce se spousty lidí, teda až někdy na ty cesty co stojí o hubu.

Jinak co se týče USA jsem ve stádiu vyřizování víza. Řeknu vám je to děs. Vůbec jsem se v tom nevyznala. Takže budoucím au pairs co chcou do USA good luck s vízama ;-) je to vopruz.

Mějte se fanfárově a zase někdy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janče Janče | 9. června 2014 v 8:52 | Reagovat

Zdravím Nikolinko,vidím že se pořád nenudíš a něco vyrábíš. Děti už se těší na léto tak něco vymysli i pro ně:)). Jinak si užívej už se to krátí. J.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama