Prázdniny

6. června 2014 v 23:41 | Niki |  Southfields
Sice už je to týden co se mi zpátky vrátila rodinka z dovolené a mamka odleťela zpátky do ČR, ale říkala jsem si, že by to chtělo článek o tom jaké prázdniny to byly.

Před 14 dny ve čtvrtek mi rodinka odjela na dovču do Edinburgu a já si v ten stejný den vyzvedávala mamku na letišti. To bych nebyla já, abych nevymysela nějaký vtip. Nicméně tentokrát to nějak nevyšlo mamka to měla dobře ošéfované. Domů jsme dojeli utahané kolem půl 3 ráno. Ráno nás v 9 zbudila uklízečka takže spánek nic moc, ale tak co se dá dělat mamka tu nepřijela, proto aby jsme se válely celý den v posteli. Pátek byl takový pohodový ukázala jsem jí okolí kde bydlím a pak jsem pádila na odpolední hlídání, které jsem vážně nechtěla zrušit.

V sobotu jsme byly na celodením výletě u moře. Přijeli jsme do Brightonu a pak jsme pokračovali směr Eastbourne. Byl to bechderoucí zážitek, na který nikdy nezaponenu. Miluju moře a taky přírodu, takže když se tyhle 2 věcí spojí dohromady je to prostě nádhera. Domů jsme přijely unavení ještě více než den předtím.
V neděli jsem naplánovala výlet lodí po Temži a pak taky konečně oko. Musím říct, že loď byla hrozná, jelikož jsme seděli dole a ta atmosféra nebyla taková jako naposled, když jsem tam byla s Béďou. Nemám ani fotky jak jsem byla naštvaná. K oku bych asik řekla, že to bylo neskutečné. Všechno vidět s nadhledem. Já si už konečně udělala jasno kde co všechno je. Ano, ikdyž skoro každý víkend jezdím do centra tak jsem stále nevěděla přesně co je vedle čeho apod. Taky jsem se viděla se Simčou, která se stěhovala ze svojí rodinkou do Anglie. Takže odteď už máme společný čas ;-)

Od pondělka nám počasí tak trošku nepřálo a bylo hnusně až do čtvrtka, kdy mamka odjížděla. Chaaa celkem sranda, protože odletěla a ten den se krásně vyjasnilo a bylo nádherně. Přes týden jsme pak byly na oxford street, v sea life-mořský svět (kde je to naprosto úžasné a je teda dobrý tam zajít když jste už v Londýně) taky jsme obešly 3 muzea. Já teda muza moc nemusím spíše vůbec, ale 2 se mi naprosto líbily, třetí byla pro mě nuda.

Sea life

Nature and science muzeums

V týdnu mi přišel dárek od mojí host family. Ti co neumí anglicky(babi pro tebe) Píšou že mi gratulují k nové práci a taky že rodina z New Yorku je šťasná že mě má.No není to krásný? Já je prostě žeru.
Bude to pro mě celkem těžké odejít, protože kluci mi neskutečně přirostli k srdci.

Týden s mamkou jsem si neskutečně užila. Bylo to dokonalé až teda na to počasí, ale tak přeci jenom je to Anglie a já už jsi celkem zvykla.

Přeji všem krásný víkend a mějte se fanfárově ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama