Yeaaahhhh! Matching!

18. května 2014 v 1:27 | Niki |  USA- NY- první rok
Omlouvám se, že píšu zas po delší odmlce, ale v poslední době se toho děje nějak moc.

Takže co se odehrálo od doby co jsem napsala další článek?
Byla jsem Brightonu(2 týdny zpátky) už mám rozepsaný článek, doufám že ho v nejbližší době hodím sem. Pak taky mám part-time job, který nečekaně dělám každý pátek 3 hodinky a taky občas úterky.

A taky jsem měla jeden z nejkrásnějších rozhovorů z mýma HP. Jsou prostě úžasní. Strašně moc se mi líbí jak Katie při každé příležitosti dodá, že by bylo dobré zůstat tadyk ještě. Taky, mi říkali že už budu do jejich rodiny patřit napořád a že mám dveře otevřené. Noo krása.

No, a teď to nejdůležitější. Anooooo jsem v matching! Neuvěřitelné po 2 a půl měsících!
Byla to celkem fuška, pořád se jim něco nelíbilo, musela jsem upravovat profil a taky mě dostalo to když mi řekli, že jsem v UK krátkou dobu, že musím mít trejstní rejstřík z ČR.To jako vážně? Po tak dlouhé době čekání bych měla jet ještě do ČR a vyřídit si to? Naštěstí Kordinátorka to vyřešila tak, že to můžu doložit až později. Ještě, že tak.

V matching jsem od odpoledního čtvrtku. Kdybych řekla, že na netu furt nevysedávám a neobnovuji meil tak bych asik kecala, protože jsem tak pořád. I když nejsem doma, tak na telefonu jedu furt gmail. :D Je to hrůůůza, taková viróza. No nicméně rodinky se začli ozývat k dnešnímu ránu. Když jsem s ráno vzbudila kolem 8(což je o víkendu na mě moc brzo) tak jsem okamžitě zapla PC a meila. No a co nevidím. 4 rodinky. To jako vážně? doufala jsem aspoň v 1 a teďka mám 4. NOooooo krása.

Takže první rodinka
Stát Ohio, 3 děti- 5,4 a 2. Pro mě asik zabijácká kombinace. Na první pohled se mi zdají nesympatičtí a k tomu jsou židé což bych nechtěla. Takže rovnou ze začátku jsem jim, řekla ať se nezlobí,ale že si myslím že nejsem pravá au pair pro ně.

Druhá rodinka
Stát New York, 3 děti- 9,7 a 3. Po přečtení dopisu a shlédnutí fotek z nich moc nadšená nejsem, ale dám jim šanci.

Třetí rodinka
Stát- Massachusetts. 4 děti- 15,13,10 a 6. Sice jsem chtěla malé dítě a to jenom jedno. Ale po dopisu a už i výměně pár meilů jsem z nich nadšená. Moc sympatičtí a mám z nich takový dobrý pocit. Nevím jak to funguje, ale tahle rodinka mě ohromila. Plus je taky to, že budu mít oddělený pokoj ze sprchou a taky svoje auto na používání ve svém volném čase. A největší góóól řídila bych džíp. :D
Dokonce s nimi už mám na zítra domluvený skype.

čtvrtá rodinka
Colorado Spring, 2 děti- 3 a 5 let. Tahle rodinka se mi taky zalíbila, ale ne zas natolik jako ta třetí. Dopis a fotky mají moc krásné, tak uvidíme. Určitě mají u mě šanci. :) Taky jsem si s maminkou vyměnila pár meilů a skype bude v pondělí nebo v úterý. tak už se těším.

Jak tak koukám, tak ze začátku to vypadalo hrozně jak se to táhlo a najednou je všechno skvělé. Tak uvidíme jak to půjde dále.

Zítra bych měla hodit článek o Brightonu a taky o skype s rodinkou č. 3

Držte mi palce
Mějte se fanfárově
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama