Skype s rodinkou č.3 a 2

19. května 2014 v 14:53 | Niki |  USA- NY- první rok
Tak včera jsem měla domluvený skype s rodinkou č. 3 a pak taky i neplánovaný skype s rodinkou č. 2.

Nejprve rodinka č.3.
Skype jsme měli domluvený na 1 hoďku mého času. Přesně v jednu mi zavolali. Na první pohled moc sympatičtí rodiče. Volali jsem asik 45 minut a skype byl příjemný. Říkali mi o okolí, kde co všechno je, taky o dětech a nakonec měli pár otázek na mě, typu proč chci do USA, Co dělám teď ve volném čase v Londýně, co bylo nejhorší na tom když jsem přijela do Londýna, jak bych řešila různé situace atd. Pak jsem měla i pár otázek já na, které mi upřímně odpověděli. Na rodince se mi líbí, že jsou pohodoví, bydlí kousek od města a taky, že nemají přesné pravidla. Jde viděť, že už nějakou tu au pair měli a taky ví jak to chodí, že je důležité aby se jejich au pair cítila s nimi dobře. Rozloučili jsme se tím že to byl lovely rozhovor.

Po skype jsem konečně taky napsala rodince č.2, že teda by mě zajímalo více info atd. Ti mi rychlostí blesku odpověděli jestli nedáme za 20 minut skype. Tak si říkám, když už jsem v tom skypování tak zvládnu ještě jednu.

Rodinka č.2
Myslela jsem si jak to bude divné, že když už se mi na začátku nelíbili tak se mi nebudou ani na skype líbit tudíž to bude zbytečné, ale extrémně jsem se zmílila. Když mi zavolali tak zrovna byli v kuchyni na Ipadu nebo Ipodu nevím já se v tom nevyznám ale jedno z toho to bylo. Tatínek na fotkách vypadá trošku jako mafián, ale ve skutečnosti je to sympaťák a maminka sympaťačka taky. Do rozhovoru byli zapojeny i děti což se mi moc líbila. Rodinka mi říkala o okolí, že je 5km od nich pláž a asik 15 km je centrum NY. Já popravdě do NY moc nechtěla i když je to můj sen to tam navštívit, ale bydlet v NY to je stejné jak Londýn hodně lidí a to není moc pro mě jak jsem si poslední dobou všimla. Taky mi říkali, že přede mnou měli au pair češku a taky když si s ní volali byla au pair v Londýně jako já. Tatínek je celkem vtipálek u skypu jsem se fakt docela dost nasmála. Co mě ale dostalo byla hláška maminky, která směřovala na moji angličtinu a to tím, že chytám britský přízvuk :DDDDDD fakt mě to dostalo, protože to si fakt nemyslím.Já jsem ráda, že už mluvím souvislé věty a už nemusím přemýšlet na slovíčky, protože nevím jak ale naskakují mi samy.Chachaa. Skype byl dost pohodový a fakt se mi zalíbili jak ti první. teď uvidím, jak to půjde dál.

Když jsem si s nima dopovídala tak se mi ozvala další rodinka č 5. Jsou z Philadelphie a mají jenom jedno dítě a to kluka 4 roky, takže pohodička oproti ostatním. Když jsem si četla jejich dopis tak jsem si rovnou řekla, že ti teda ne. Jsou vegetariáni, ale v dopise mají že au pair maso jíst může. Pak taky, že jejich naboženství je Sikh. Nosí na hlavě nějaký šátek aby jim nešly vidět vlasy. Noo a já prostě z principu nechci rodiny, které jsou židovské, nebo budhisti či cokoliv podobného. Takže jsem jim napsala, že si myslím že nejsem ta pravá au pair pro ně.

Dneska mám skype s rodinkou č.4 tak uvidíme. Na fotkách moc sympatičtí a dopis mají taky pěkný. Co se mi na nich, ale nelíbí je rozvrh jak bych pracovala. Neděle odpoledne a občas i soboty a to jako se mi fakt nechce, ale uvidíme jak se mi zalíbí.

Ráno se mi ozvala rodinka č.6 Marylad-Silver Spring, 2 děti- 3a 5 let. Dopis mají moc pěkný, ale au pair shání až od října či listopadu a to fakt asik ne.

Dneska je v Londýně nádherné počasí, takové vedro jsem tu ještě fakt nezažila snad to vydrží.

Mějte se fanfárově
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káta Káta | 24. září 2014 v 21:26 | Reagovat

hehe zatím nevím jak to s tebou dopadlo, ale asibych řekla, že máš docela kliku - tolik rodin v takové krátké době! :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama