Víkendy jsou nejlepší

2. dubna 2014 v 0:54 | Niki |  Southfields
Zdravíčko,

Zase píšu po delší době já vím jsem hrozná, ale tak snad už naposled. V rodince klape všechno jak hodinky. Snídaně, škola, oběd, spánek, park a pořád dokolečka. Odpoledne občas chodím do parku nebo koukám na filmy no nůůda, ale mám dobrou zprávu dostala jsem práci na odpoledne vlastně 2. Sice to není ta rodinka, o které jsem mluvila naposled, protože se stále neozvala. Miluji angličani co to takhle dělají. Naslibují jak se vám ozvou a skutek utek. No no coment, protože vždycky když si na to vzpomenu tak mě to pořádně naštve. No nicméně první rodinka- 3 děti, ale mám ji jenom na týden o velikonočních prázdninách, protože jejich auperka jede na prázdniny domů. A ta druhá je po velikonočních prázdninách.Jsou ode mě asik 20 minut pěšky takže paráda. Kluk 6 let, vypadá, že to žádné velké zlobidlo nebude takže taky supr. Rodiče jsou sympaťáci. Tak uvidíme jestli to bude supr nebo ne.

No abych se vrátila k nadpisu článku. Každý víkend se snažím někam podívat. Jak už jsem psala tak jsem byla v Greenwich fakt krása určitě se tam podívám znovu. Taky jsem byla v Camden town- krásný městečko, kde je menší řeka po které plují loďky. Minulou neděli jsem byla v Richmond parku s Béďou. Krásaaa, kráása a ještě jednou krása. Obrovský park, kde jsou jeleni. Sice jsme se na začátku obávali, že na ně nenarazíme, ale stalo se a já mám milióny fotek daňků a jelenů, jak stojí ode mě asi 10 možná 15 metrů. Byli jsme tam do večera a viděli jsme krásný západ sluce.
Tento víkend jsem strávila se Simčou. Byly jsme v Cambridge. Fakt nádherné město. Viděli jsme i promoce některých studentů z Cambridge. Taky jsme pluli po řece kolem všech univerzit a potkala jsem tam mého bývalého spolužáka fakt sranda. :D a ještě k tomu Peťu(která jede taky do Ameriky :). K tomu nám počasíčko pěkně přálo, takže co víc si přát? V neděli jsme se šli pojít po Temži, na Oxford street (tam už nikdy o víkendu nejdu, hrůůůza) a pak zpátky k St. Paul Katedrále. Celkem si užívám, když mám víkendy plné, protože ten pocit, že jsem někde byla je k nezaplacení.Už mám taky hotové všechny papíry do au pair v Americe v sobotu mám pohovor, takže pak napíšu co a jak.

Zrovna jsem přišla z babysittingu od mojí budoucí odpolední rodinky. Jsem mrtvá. Takže hurá spáát

Mějte se fanfárově
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama