Velikonoční prázniny

11. dubna 2014 v 21:10 | Niki |  Southfields
Tak konečně pátek :)

Nemůžu uvěřit, že je fakt pátek. Juchůůůů. Tento týden se fakt neskutečně táhnul. Jelikož jsou velikonoční prázdniny tak pracuju v kuse, tím pádem i dřív končím a to je někdy fakt děs, protože není co dělat když už mám volno.

Tento týden jsme krmily kačeny, hráli fotbal, skákali na trampolíně a spoustu dalších aktivit.
Taky jsem začala konečně běhat tak snad mi to vydrží :). Minulý víkend jsem měla pohovor ohledně Au pair in America a pak jsem taky dělala nějaký test na pc tak uvidíme. Ještě mi chybí to blbé video a bude to. Fakt se nedokážu k němu dokopat. Sice jsem to už zkoušela, ale bylo to tak hrozné, že jsem to musela smazat.Hihihi


Minulý týden ve středu jsem vařila večeři. Chtěla jsem něco českého, no knedlo vepřo zelo to nebylo, ale tak bramboráky s masovou směsí je taky dobré ne? Host dad koupil české pivo. Mňááám. Všichni jsme to smlsli. Bylo to fakt dobrý až na pár nedostatků, kterých jsem si všimla.


Je přede mnou víkend a já přemýšlím co budu dělat?Kam vyrazím?! Přemýšlím, že navštívím zítra Péťu v Colchestru tak ještě uvidím. V neděli asi nějaká procházka s Béďou uvidíme.

Taky jsem teďka v pondělí byla na volejbale a bylo to suprové. Byla tam jedna češka tak jsme prohodily pár slov.

Příští týden moje rodinka jede na dovču k babi. Já jen doufám, že pojedou už v pondělí a né až ve středu :D. Odpoledne mám další extra hlídání. Tak aspoň zabiju čas a něco si vydělám.

Mějte se fanfárově a brzy naviděnou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama