Colchester+ part time job+ jak se mi teď daří

22. dubna 2014 v 22:42 | Niki |  Southfields
Zdravím :)

Tak jak jste si užili Velikonoce?

Já celkem pohodově. Minulý týden strasně rychle utekl. Rodinka odjela až v úterý, ale tak ještě, že ne později.:) No něco o odpoledním hlídaní? celkem mě to zklamalo, protože místo 5 dnů jsem dělala jenom 3. Strasně se mi líbí, jak to někdy Angličani překopou. No, ale musím říct, že na jednu stranu jsem byla fakt ráda. 3 děti, wooow. Kluci zlatí 2 a 6 let, ale ta holka 4 roky no někdy mi fakt lezla na nervy. Vím, že o holky se starat nikdy moc nechci jak už v USA tak i jinde. Co si navymýšlej a ty nálady. Klukům jen něco řeknu a dělají to někdy sice mají problém, ale nakonec to udělají. Noo fakt jsem byla ráda, jak jsem v pátek zavřela za nimi dveře. Fakt klobouk dolů před au pair co tam mají (španělka, byla jsem tam místo ní na chvillku, protože byly prázdniny a ona jela domů).

Co mě tady nejvíce štve jsou angličani co jsou nejvíce vychcaní. Párkrát jsem byla na pohovorech ohledně odpoledního hlídání. Všichni milý atd., že se ozvou jestli teda jo nebo ne. Abych to shrnula od té doby co jsem u nich byla jsem ani neslyšela odpověď ne nechcem tě. Prostě nic, aspoň slušnost napsat néé? No, ale co mě opravdu vytočilo byla mamina u které jsem měla dělat od tohoto týdne až do července 2-3 dny v týdnu. Před měsícem jsem u nich byla na pohovoru všechno super, taky jsem u nich dělala babysitting a ukázala ni všechno kde co je. Prsotě jsem ten job měla dělat. Co se nestane ve čtvrtek sms, že si našla někoho jiného kdo může dělat i příští rok. Whaaaat? Jako to vážně? Čekala jsem necelý měsíc než začnu pracovat a ona mi necelý týden oznámí, že už mě nechce? Tohle to je fakt nevychovanost a vážně se těším až odsud vypadnu, protože jak se někteří chovaj to nemá meze.

No nic. Nemůžu na to ani myslet, protože pokaždé mě to hodí do varu. To jsem ještě nezmínila, že se mi ozvala další mamina když jsem už věděla že mám práci. Teď už mě ale taky nechce protože by chtěla někoho na déle.

Noo abych se vrátila k odjezdu mé rodinky na dovču. Po obědě kluci i mamina odjeli autem a taťka až následující druhý den. To neuvěříte co se mi stalo. Ráno se vzbudím jdu do kuchyně a co nevidím? Na stoje papír o tom co našel v jednom obchodě a vedle toho Radek. No já myslela že padnu. Povídala jsem o tom že je to nejlepší pivo atd. a host dad ho při první příležitosti když ho uviděl koupíí? no není zlatý?

Včera mi přijeli a já jim na uvítanou nachystala menší velikonoční překvápko. Upekla jsem jim perníčky, nakoupila čokoládové vajíčka, takové ty kuřátka a košík. Nooo sice já nebyla doma,ale když přijeli Katie(host mum) mi hned posílala fotku jak jsou z toho kluci pafff. Pak mi děkovala a jak je to úžasné atd. Při véči pak na mě vyhrkli jak mě tu chcou napořád a taky v tom smyslu ať se vykašlu na USA. Tak jsem jim řekla, ať jedou se mnou :D hihihi. Fakt se mi bude od nich těžko odcházet, ale na druhou stranu se mi bude dobře odcházet z UK, protože ti lidi fakt někdy nemají vychování.


Colchester?
To byl úžasnej výlet a fakt toho nelituju. Atmosféra bombová a taky je to dobrý jednou za čas vypadnout z velkoměsta. Když jsem jela busem do Colchestru v jednu chvíli jsem si připadala, že jsem doma. Kolem mě pole, které je plné žluté řepky olejky noo fakt krása. Někteří musí vrtět hlavou a říkat coo? taková kravina? Ale věřte nebo ne pro mě to bylo něco. To je tak když žijete nějakou tu dobu ve druhém nejlidnatějším městě na světě a kolem vás spousta lidí. Když jsem doma tak to je jen ať někoho potkám, ale tadyk myslím na přírodu, která mi vážně chybí. Jen tak si zajít na výlet do hor, nebo si vyjet na kole je fakt něco. No teď jsem se trosku zasněla takže zpátky k věci. S Péťou jsme byli v Rollerworldu. Taková budova kde je plac na ježdění na kolečkových bruslí. byla jsem jak v sedmém nebi. Vypadalo to jak v amerických filmech. Půjčily jsme si kolečkové, ty úplně základní ze 4 kolečkoma 2 a 2 vedle sebe. Nooo povím vám byla to sranda. :D Taky jsme byli na Lejzr bitce. Nevím jak se to přesně jmenuje ale je to jak Paintball ale s lejzrem. Fakt to byla sranda u které jsem se i zapotila. Já takové hry beru strasně vážně a jak mě mí kamarádi znají tak chci vždycky být nejlepší a vyhrát..:D Takže jsem se fakt snažila a dost mě to i bralo :) připadala jsem si jako v té počítačové hře CS možná někteří znají..:D spíše kluci :) Večer jsem pak dojela zpázky do Londýna a únavou jsem padla přímo do postele.

Ty joo přemýšlím co jsem ještě zažila od té doby co jsem psala naposled, ale nemůžu si na nic vzpomenout. Ajóóóó už vím :) minulý pátek jsem byla na beach volejbale se španělama, ruskou a američanem. Fakt bomboví lidi :) úžasná atmosféra. Hráli jsme snad 3 hodiny fakt mazec. Během týdne mi taky přišli kolečkové tentokrát doufám, že bodou dobré a nic se s nimi nestane. V pátek se tu jela trasa kolem Londýna. Něco jak je v Čr HEPA tak tady to je taky akorát 27 km a ta rychlost frrrr. Možná 20km/h možná méně fakt teďka nevím. Vyjíždělo se od Hyde Parku. Cesta byla dobrá, ale někde byla fakt katastrofální. Bylo to takové zvláštní. Já se na to strašně těšila jak si užiju atmosféru, ale bylo to naprd. Jelo se mooc rychle já se chtěla kochat, že jedu vedle big ben a podobně. No ani slovo jsem s kamarádkama moc neprohodila, protože se to fakt nedalo stíhat. Nakonec jsem to vzdala asik po 5 km. Asik zhruba 15 min. Fakt mě nebaví aby do mě někdo hučel, že mám jet rychleji, když ono to už ani nešlo na některé té cestě nebo mám skončit. Celkem mě to pak i mrzelo protože jsem to fakt chtěla vládnout. No snad příště. :)

Minulou neděli se v Londýně běžel maraton. Samozdřejmě jsem to nevěděla. Dozvěděla jsem se to až na místě u Big benu, kde jsem měla sraz s Bédou. Domluvily jsme se, že pujdem pesky do Greenwich. No chcete vědět jak to dopadlo? Hledaly jsme se asik hodinu apůl a to teď nepřeháním. Na jednu stranu to bylo děsné tolik lidí, ale na druhou to bylo super ta atmosfera. Strasne se mi libilo jak ti lidi povzbuzuji. Nooo nakonec jsme to zakotvily v Hyde parku se zmrzkou.

Tuto neděli jsem byla s kamarády v Epping.Fakt nádhera velké jezero a ta příroda fakt krása.

Taky už mám vše do Au pair v Americe, ale o tom v dalším článku. :)

Měj te se fanfárově :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janče Janče | 24. dubna 2014 v 10:03 | Reagovat

Zdravím Nikolinko! Souhlasím s rodinkou zůstaň u nich a nebo hurá domů!!! Když se budeš nudit máme mimi na hlídání, jmenuje se Amy a má energie až moc, ale to už vše víš co?? Tak zase příště J.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama