Březen 2014

Co se děje?

10. března 2014 v 17:15 | Niki |  Southfields
Zdravím po delší pauzičce. Omlouvám se že píšu po delší době, ale popravdě nebyl moc čas a ani chuť k psaní.

Co se odehrálo za tu dobu co jsem tu nebyla? Řeknu vám, že je toho dost. Kde jenom začít?

U rodinky všechno v pohodě, sice občas mám nervičky dost napnuté, ale není čemu se divit když je to práce s dětmi že jo..?? Víkendy trávím lítáním po Londýně. Jeden víkend to byl national gallery a česká restaurace, kde teda vařili úžasně. Konečně jsem měla po dlouhé době vývar. Co mi vážně chybí tady v Anglii je české jídlo a systém jak se stravovat, protože večeře v 9 večer není nic pro mě. Další týden jsem byla se sesřenkou :).

Včera jsem byla na naprosto úžasném výletě s Béďou (fajná čs au pair.). Bylo tu 17°C.Jely jsme na výlet do Greenwich kde je nultý poledník. Měly jsme sraz u Big benu a na místě jsme se rozhodly, že pojedeme lodí. Myslím, že přeskočím naše bloudění o tom jak si koupit lístky z Oyster card. Zmíním jenom to, že po dvou hodinách jsme to našly a vysmáté seděly na lodi. Výlet lodi byl super seděly jsme nahoře a měly jsme taky průvodčího, který byl fakt sympaťák. Celou dobu povídal a povídal až mi šla z toho hlava kolem. Greenwich je moc krásné město sice jsme ho nestihly projít celé, ale to nevadí protože se tam chystéme znovu. K večeru jsme si pak zašli na pizzu a malinký dezertíček a pak Huráá domů.Minulý týden jsem byla s Péťou (čs aupair) na kávě. Moc sympatická a upovídaná slečna. Spojuje nás sen USA kde obě chceme vyrazit koncem srpna dělat au pair. Ona už je v programu zaregistrovaná tak ví jak začátky chodí, takže já jenom sbírala info. Nooo nicméně mám novinu. Včera jsem se zaregistrovala do programu taky. Juchůůůůůů :)

Taky jsem měla minulý týden pohovor u jedné rodinky na odpolední hlídání. Moc sympatičtí rodiče. Bylo by to vyzvedávání a starání se o 5 letého klučinu. Vypadá to fakt dobře. Zítra k nim jdu znovu tak uvidíme. :)

Mějte se krásně :) a zas přítě naviděnou. :)