První týden za mnou aneb uteklo to jako voda

13. ledna 2014 v 22:33 | Niki |  Southfields
Wooow, ani jsem se nenadála a první pracovní týden je za mnou. Začnu tedy postupně.

V neděli jsem měla ještě volno a tak jsem si vstala pěkně v 10. Na chvilku jsem šla dolů za klukama a hrála jsem si s nimi. Potom jsme měli oběď v britském stylu ještě z jejich známími. Nooo musím vám říct, že to teda bylo něco. Jak jsem zvyklá z ČR, že jídlo dáme rovnou na talíř a jíme, tak tady to je úplně jiné. Uprostřed stolu je plno jídla na výběr. Od masa, brambor až po různé omáčky, přílohy(british párky, slanina), zeleninu atd. A jí se stylem, že si jednu misku za druhou podáváte. No já z toho byla úplně paf. Za prvné hodně věcí jsem viděla poprvé, nikdy jsem je nezkoušela a za druhé moje angličtina není ještě natolik dobrá abych jim všechno rozuměla. Kamarádka mojí host mum seděla naproti a vždycky mi vysvětlovala co to je. Bylo to od ní fakt moc pěkné. Po tomhle jídle jsem byla fakt najezená a myslela jsem, že už jsme doobědvali. A onooo neee. Dalsí jidlo byly biskits a asik 5 druhu syru. Noo neodolala jsem a vyzkoušela jsem nejake. Pak tedy už že fakt konec a ono jeste čokoládový puding. Noo když se jedná o čokoládu tak nikdy neodmítnu..:D. tak tedy jsem si dala i tehle. Noo naschvál. Co si představíte pod pojmem čokoládový puding?? Já teda mléko s práškovým pudingem, noo jak se to dělá v čr běžně. Tady to je normální čokoláda. Mňam.
Po obědě jsme chvíli seděly u stolu a povídali jsi. no spíše oni jsi povídali a já tam jen tak seděla a snažila se vnímat co říkají. Noo musím říct, že to pro mě bylo celkem divné protože mluvili fakt rychle a já pochytila každé 3 slovo, ale co noo.:D Já pak nakonec šla do pokoje si na chvilku dát relax.

Najednou bylo Pondělí a já měla první pracovní den. Jelikož bylo venku nečekaně hnusně (pršelo) tak jsme byli doma. Hráli jsme si s puzzle, pexeso oni tomu říkají match, pak jsme stavěli z většího lega. Potom na chvilku vykouklo sluníčko tak jsem ze starším šla na chvilku ven( mladší šel k doktorovi). Vzal si kolobku a vyrazili jsme. Sice jsme venku byli jenom chvilku, ale bylo to úžasné. Pak jsem jim nachystala oběd stylem, že jsem hodila toust do toustovače, vzala jsem plátek šumky, salámu nakrájela jsem okurku, pak taky sýr a doprostřed jsem jim dala humus (pomazánka, prý velice dobrá, já ji ještě ale nezkoušela nějak nebyla chuť) Po obědě šel málý spát a starší měl relax u telky. Koukal na Krtečka. Oba si ho úplně zamilovali, že teď tu nehraje nic jiného než jen krtek. Odpoledne mám vžycky volno tak jsem se šla projít na jednu stranu. Večer jsem pak měla večeři s hostmum a host dad. Kecali jsme, jedli jsme bylo to super.

V úterý jsem měla podobný den jako v pondělí až na to že jsme ven nešli vůbec kvůli počasí.

Ve středu jsme kreslili s barvičkama, hráli zase puzzle, match, dokonce jsme i postavili track pro vlak. Odpoledne starší šel do školy a já s malým jsem si hrála a pak šel spát. Večer šli rodiče rodiče na oslavu a já měla první bejbáč(babysitting). Noo do teď jsem ty děti milovala, ale prostě ten večer byl hrozný. Oba brečeli, že chcou mami a daddy(menší scény),jeden mi málem zdrhl, no prostě konec. Já se ja snažila utišit, ale nějak to nepomohlo. Nakonec oba usli únavou. Ten pocit stísnění a ty nervy grrr...Pak přišli rodiče a ze mě spadl kámen ze srdce a vůbec obrovská úleva. Ptali se mě co a jak. A když jsem jim říkala co se tu dělo tak nevěřili vlastním uším. Když jsem se ráno vzbudila a šla jsem do kuchyně tak za mnou přišel starší s obrázkem a Sorry Niki. No krásaa. Pak přišel ten mladší a dal mi hug (objal mě a taky se mi omluvil. Musím říct, že to bylo fakt sladké.

Čtvrtek byl super. Měla jsem jenom mladšího starší byl ve škole. No šli jsme na chvíli hrát fotbal a potom jsme doma stavěli cestu pro bubliny..:D Večer jsem byla s Verčou česká au-pair, která tu je měsíc. Bylo to moc hezké poznat někoho nového a pokecat česky.

Pátek utekl jako voda. Starší byl ve škole a já s malým jsem šla do Wimledon park na kačeny a do playzone. Odpoledne jsem pak byla s další supr českou au-pair.

Sobota a neděle byly ve stylu válení se, ale taky nějaká ta procházka tam byla.

Přijde mi, že to nějak letíí zase pondělí a nový týden. Přeji všem have a nice week...:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama