Pobyt v ČR a cesta zpátky do UK

6. ledna 2014 v 19:59 | Niki |  Na skok v ČR
Pobyt v ČR jsem si vážně moc užila, ikdyž je pravda že jsem se těšila zpátky do UK do nové rodinky. Hned druhý den po příjezdu jsem byla na vánočním večírku bývalé třídy. To bylo žúžo. Jak já mám ráda překvápka tak i tohle se neobešlo bez jednoho. Všichni věděli, že do ČR nepřijedu jedině to věděla kamarádka co se mnou jela vlakem. Narafičily jsme to tak, že vzala noťas sebou a jakože dáme skype. Na skypu jsme volali asik půl hodinky a musím říct, že to byla zábava protože všichni se ptali kde jsem teď a co teď dělám. Takže já si musela vymýšlet co se teda v Londýně děje a fakt na to všichni skočili. No nejlepší moment byl ale ten, když jsem vešla do dveří a zařvala zdaaar. Noo když mě vsichni videli tak otevreli huby a teda bezeli za mnou(néé všichni). Fakt uzasny zazitek :) Takže další překvápko splněno. Noo večer byl skvělý.

Vánoční večírek


Další den jsem navštívila pár známých což bylo fajn a večer jsem šla zase ven. Další den byl Štědrý den. Každý rok se chodí na výšlap do hor, ale já pár roků zpátky nebyla jelikož jsem byla líná, ale teď jsem se těšila. Celou dobu jsem povídala jak se mám a pak i poslouchala co je nového atd. :) Každý rok máme kolem 1 hodiny sraz u babi kde si s rodinou rozdáváme dárky. Potom se jelo domů a já únavou na chvilku usla. Večer byl fajn až na to, že tam chyběl brácha, který teď rok studuje v zahraničí. Sice při večeři chyběl, ale na otevírání dárku byl s náma přes PC na skype. Jako každý rok tak i letos jsem zkoukla Popelku a po ní usla. Další dny byly ve vánoční náladě. Každý rok chodíme s kamarády na Štěpánskou zábavu a samozdřejmě, že letos jsme chybět nemohli. Byl to super večer, znám tak hodně lidí takže jsem si měla pořád s kým povídat.


Během vánoc jsem stihla ještě zajít bruslit s kamarádkama a to teda bylo něco. Silvestr byl taky dobrý, ikdyž já ho moc nemusím. Vždy 1.1. jezdíme popřát k známým a babičkám vše nej do nového roku tak i letos to nemohlo chybět. Blížil se den odjezdu a já měla pocit, že jsem nic nestihla. Den před odjezdem jsem si ještě s holkama sednout do čajky. Taková ta pohoda, když kecáte, pijete čaj a hrajete nějakou společenskou hru.


Další den ráno jsem se rychle ještě sbalila a pak už jen odjezd na autobus. Ločení bylo hezký, já to moc ale nemusím, znáte to slzy a takový ten pocit, že se mi vlastně jezdit ani nechce. Cesta do Prahy byla v pohodě, ale já se obávala cesty zpátky do Uk jelikož jsem jela zase busem a bála jsem se, který hňup si přede mě sedne. No naštěstí byl chlapík přede mnou v pohodě a sedečka se nedala do pohybu. Yesss. V autobuse jsem potkala slečnu, která taky hlídá dětičky takže to bylo super aspoň s někým jsem si popovídala o životě aupair.

A teď huráá do nové rodinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama