Konečně Pátek

24. ledna 2014 v 20:40 | Niki |  Southfields
Anoooooo :)
Konečne pátek :) Od středy se to strašně táhlo extrémnějně pomalou rychlostí :) Teďka mám poslední babysitting a pak hurááá spát.

Od čtvrtka jsem byla s mladším doma. Je trošku nemocný tak ho nechali doma. Říkala jsem si jak to bude hrozné, ale bylo to úplně v pohodě. Staršího jsme vyprovodili do školy. Přišli jsme domů a teda, že kouknem na madagaskar usl během 10 minut. Za což jsem byla ráda, protože vypadal fakt hrozně. Dal si to pěkně do 12:30h. A Vypadal teda 100% lépe. Potom oběd a pak puzzle, pexeso a najednou byla host mum doma a já měla volno. Zrovna ten den mě čekal pohovor na odpolední hlídání. Rodinka s 2 dětmi 5-letý kluk a 5 týdenní holčička. Noo moc jsem z toho nebyla nadšená, protože nemám žádné zkušenosti s miminkama. Maminka byla příjemná. Bavily jsme se s čím by potřebovala pomoc(tzn. pohámání v domácnosti vyzvedávání kluka ze školy, chození s ním do kroužků). Já se jí narovinu zeptala jestli je v tom i hlídání miminka. Tak se mě zeptala co si o tom myslím. Já teda, že žádné zkušenosti s miminkama nemám a že bych radši více uklízela nebo byla s tím starším. Jelikož má ještě 4 holky na výběr tak silně pochybuju o tom, že si vybere zrovna mě. :D

Dneska jsem s mladším opět zůstala doma. Akorát už to nebylo tak růžové jako včera, že jen spal. Koukali jsme se na Já padouch a pak jsem dělali puzzle, pexeso, dráhu pro kuličky a najednou oběd a pak spaní. No jsem asik kouzelník nebo co, ale usl. V pondělí spal, v úterý a ve středu taky, čtvrtek prospal před obědem tak jsem ho spát nedávala a dneska taky. Takže si můžu dát big like za to, že mi konečně spí.

Noo momentálně už půl hoďku mám babysitting a malý néé a néé usnout. Sakraa..:D

Zítra ráno mám sraz s Verčou (česká aupair) tak už se těším až mi poví jaký byl týden a taky nějaké novinky. V neděli bych chtěla vyrazit do centra. Pro mě centrum je big ben, london bridge, oko atd. Tak uvidíme jestli to vyjde.

Mějte se fanfárově. Držte palce ať mi malý brzo usne. Přeji krásný víkend :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 27. ledna 2014 v 9:24 | Reagovat

No vidíš, změny k lepšímu přicházejí:)). Jen tak dál Nikolinko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama