Další týden

21. ledna 2014 v 22:34 | Niki |  Southfields
To jako vážně už je dneska úterý? Woow

Minulý týden byl jakštak v pohodě děti zlobily jenom malinko i když teda umí nervy krásně procvičit. V pondělky a úterky mám stejné. Ráno sejdu dolů děti už jsou vzhůru a po snídani, takže můj úkol je zabavit je na hoďku a půl. Potom jdeme do školky, která jim končí v 12:30. Jelikož hostmum je učitelka v mateřské školce, do které děti chodí tak jsi je jakoby vyzvedávám od ní. Po školce menší oběd. Což znamená toust, salám, šunka, okurka, sýr a kečup. Potom je relax. Starší se kouká na telku (teďka v jednom kuse tu hraje krteček) a mladší má jakoby spát, ale zatím to nějak nefunguje, takže kouká taky na krtka. Pak přijde hostmum domů a já mám volno.

Středa náročnější, protože oba jsou se mnou až do 12:45 kdy starší jde do školy. No celkem mazec, když je venku hnusně a vy jste s nimi sama doma. Fakt někdy na zblázdnění. Čtvrtek a pátek jsou taky stejně starší má školu a mladší školku. Musím uznat, že tyhle dny miluju, protože jsem po obědě jenom s mladším. Starší zůstává ve škole do 3 hodin. No a najednou je sobota pak neděle a najednou pondělí a všechno začíná odznova.

Musím říct, že po 14 dnech už mě více berou, né že by mě předtím nebrali ale teďka to je lepší. Starší na mě I love you Niki. Což mě celkem překvapilo po 14 dnech, že si mě natolik oblíbil, že už na mě takhle. V Anglii to mají jiné než my. Tadyk I love you znamená, něco jak v česku mám tě rád. Mladší mi říká Miki místo Niki. Fakt musím uznat, že je to sladké jak to říká. :) ach ♥

Jinak nového asik nic není až na to, že budu možná mít extra hodiny ve školce hostmum. Yeaaahhhh :)) Do toho si ještě hledám nějaký job na odpoledne, protože se fakt doma nudím. Tak uvidíme.

Noo to se musím pochlubit od včerejška mladší chodí po obědě spát. Je pravda, že je možná trošku nemocný a tím pádem více unavený, ale spí a to je hlavní. Dneska na mě starší, že chce abych nikdy neodešla abych tam zůstala very long time. Noo krásně se to poslouchá. :) Od pondělí jsem zavedla metodu. Každý den nový obrázek. Což znamená, že po večerech kreslím krtečka, pak to jenom nakopíruju víckrát a vždy po obědě mu jednoho dám a on si to vybarví. Noo zatím to funguje a on je z toho fakt paff. Zítra středa nééé. Musím jít vymyslet plán na zítra jelikož mám oba. Tak se mějte krásně. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 23. ledna 2014 v 8:05 | Reagovat

Ahoj Nikolinko, krásně se to čte. Jen tak dál a přeji hoooodně nápadů :))). J.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama